Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell visszaállítani...

Hogy kell visszaállítani Facebookon a jobb oldali hírsávot?

Figyelt kérdés

Véletlenül rányomtatam valami olyasmi gombra, hogy percről percre hírsáv (vagy mi a fene) elrejtése, és nem tudom visszacsinálni.

Arra gondolok, ami jobb oldalt van a hírfolyam mellett, és kiírja, hogy ez meg az hozzászólt valamihez, vagy lájkolt valamit stb. Most csak egy kis fehér vékony sáv van a helyén, és nincs megjelenítés gomb meg semmi. Hol lehet visszacsinálni?



2014. jún. 15. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
menj rá, és megjelenik egy kéz, nyomd le az egeret, és húrd lefelé.
2014. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogy lehet elrejteni? Segítsen valaki:D
2014. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem jelenik meg semmi, és semmit nem tudok vele csinálni :(
2014. jún. 15. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
chatnél alul van a szerkesztés jel. arra menj
2014. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy screenshotot mutass
2014. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, csetnéáál van a beállítás, és ott oldalsáv elrejtésére mentél, és így arrébb került a csetes sáv is, meg ez eltűnt...mert akkor azt állítsd vissza.
2014. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, ha megnyitom a csetet, valóban megjelenik ez a sáv, csak eddig ez nem így nézett ki. Nem az oldalsáv elrejtésére nyomtam, hanem arra, hogy percről percre elrejtése.

És vele együtt oldalról eltűntek az események, születésnapokat sem mutatja :(

2014. jún. 16. 07:17
 8/8 anonim válasza:
Nekem a percről percre sáv akkor tűnt el, amikor nagyítottam az oldalon. Amikor az oldal méretét visszaállítottam a normál 100 %-ra, a percről percre sáv is visszajött.
2017. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!