Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik nem vágynak el Magyarorsz...

Akik nem vágynak el Magyarországról eszükben se jut kimenni külföldre dolgozni mennyit keresetnek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi nem keresünk sokat inkább nem vettünk CHFre 25millás házat és nagy bmw-t hamis jövedelemigazolásra.


(én 180-190 nettó párom 140-150 (hónaptól függ) nettó ebbe a kafetériák is benne vannak)

2014. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon munka függő is, mi a párommal havi nettó 320-ból élünk kb. Egy gyerekkel, kocsival, lakással kényelmesen meg lehet élni, ha nagyobba költözünk és lesz testévre akkor már számolni kell majd a kiadásokat...
2014. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki azert ment el az orszagbol mert kevesett keresett...
2014. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindenkinek a pénz az elsődleges az éltében!

Én pl inkább lemondok az igényeimről havi biztos 120e-ért s a nyugalomért cserébe, mint egy vadidegen országban szenvedjek összezárva vadidegenekkel és keressek minimálbért amiből ott kell megélnem.

2014. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki keres minimalbert kulfoldon :)
2014. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

11:57-el értek egyet. Mindig ezt hallom hogy "én nem nyalom külföldi seggét, én nem leszek rabszolga"...Holott tanult emberek is kimennek megfelelő tudással, és nem mosogatni.


Építészhallgató évfolyamtársaim közül többen dolgoznak kint, messze jobban keresnek, még ha drágább is az élet maga, míg itthon majdhogynem minimálbért kapsz, pedig elég stresszes, felelősségteljes munka, sok túlórával nem is egy gyári meló.


Azt is hozzá kell tenni, hogy rengetegen csak egy időszakra mennek ki, azt meg ki lehet bírni másokkal összezárva, mert a pénzszerzés a lényeg, és nem az hogy letelepedj ott. Ismerősöm is volt kint, mondta hogy tényleg nehéz, és szar körülmények vannak, de otthon se jobb 3 műszakban a legó gyárban robotolni. És mellé világot is látott, meg olyan élményekkel jött haza, ami miatt végképp megéri.


De sok ismerős van, akik ha keveset is keresnek, akkor sem mennének ki, de itt elsősorban család, barát, barátnő miatt szoktak így dönteni. De ez ilyen, van aki szeret megszokott környezetben lenni, van aki meg elvan idegenek között is.

2014. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

11:57


Akkor hajrá, sok sikert!

2014. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 koszi, de mi mar 9 eve kinn vagyunk :)
2014. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sem mennék ki amíg nem kopik fel az állunk. Igaz nem tudok a kedvenc városomban élni itthon, mert csak pár városban lehet igazán megélni és ez elég rossz dolog. De próbálunk itthon boldogulni amíg lehet...
2014. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi 300-at hozunk haza fejenként+cafetéria és bérlet.


DE! a kérdésed tévkövetkeztetés, ugyanis a magasan képzettek általában nem vágynak nyugatra, mert 1. itt is van jó állásuk, 2. nem egy eldugott faluban élnek 3. megtehetnek mindent, amit akarnak 4. külföldön nem várnak téged mondjuk kutatóként, ellenben mosogatót keresnek.


Én 500 ezerért sem mosogatnék egy étteremben, mert nem ezért csináltam meg a diplomáimat. És sehol sem akarok bevándorló lenni, és Bp csodás:)

2014. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!