Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a blogról?

Mit gondoltok erről a blogról?

Figyelt kérdés

[link]


A témája?

A tartalma?

Akié a blog,milyen ember lehet?Mit érezhet?


2014. jún. 17. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen blogoknak mi értelme van? Egy ember letölt a netről fekete-fehér képeket és kirakja a "blogra".
2014. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, hozzám is közel állnak az ilyesmi képek (de kerülöm, mert ha túlságosan beleélem magam, szomorú leszek és szorongó).

Melankolikus, mély érzésű, nosztalgikus, talán szomorúságra hajlamos ember lehet. A zenékért pluszpont, a legtöbbjük a kedvenc számaim egyike :D

Az egyetlen, ami nem tetszik, hogy fekete-fehér a blog. Szerintem nem veszít a hatásából, ha láttatod a színeket.

2014. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem rossz, mert bizonyos tematika szerint gyűjti ki a képeket és aki erre fogékony, annak hasznos lehet. Bár a forrást megjelölhetné minden képnél.
2014. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont rosszul vagyok attól, ha egy blogban automatikusan elindul a zene, zsigerből be is csukom.
2014. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megint ez a blog? Múltkor is kiraktad ezt, ugyanilyen melankólikus képekkel, amin a tájképek lehangolóak, a rajtuk szereplő emberek vagy csontsoványak vagy pedig sebesültek voltak. A szövegekben mindig megjelenik valamilyen szinten az anorexia. A múltkori blogodban többször is.

Lehangoló, és kicsit rémisztő hogy mennyire elbűvölnek téged az ilyen képek (főleg ezek a vékony vagy sebesült emberek) és gondolatok.

2014. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tipikus tinilány blog. Majd kinövi a blog készítője.


Témája? Van témája? Gondolom érzelmeket akar közvetíteni.


Tartalma? Sablonos szövegek, idézetek. Igazán mély érzelmeket, egyedi gondolatokat nem fedeztem fel a blogon.

2014. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!