Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utcán borosübeggel a kezében...

Utcán borosübeggel a kezében üvöltő, vonagló, köpködő csapdosó részeggel mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mit lehet csinálni?
2014. jún. 17. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy ívben kikerülni,ha ez nem elég,esetleg fenyegető magatartást mutat,ökölharcba bocsátkozni :)
2014. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Odamész ha zavar, megkérdezed tőle mi a gond, ha akarna ütni lefogod és elveszed tőle az üveget. Ennyit tehetsz, ami még nem az ő kárára megy.


Vannak olyanok akik széjjel verik, azt aki így kivan szolgáltatva, akár csoportosan is neki mennek. Tehát azt kell elsősorban megérteni hogy az ilyen ember pont nincs ereje teljében, és nem is veszélyes, csak védtelen.

2014. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól combon rúgni, aztán elmenni. Persze csak akkor ha fenyegetően viselkednek...
2014. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdem, hanem mit lehet az ő érdekébe tenni?

én otthon voltam és láttam

2014. jún. 18. 10:12
 5/5 yuda ***** válasza:

Egyrészről beszólhatsz rendőrnek, vagy közterület felügyeletnek, mert szeszes ital fogyasztása közterületen tiltott.

Másrészről még vizsgálható a csapkodása miatt mennyire közveszélyes, vagy csendháborító és garázdaság is.

Mind a 4 dolgot fogják mérlegelni.

Ha ön-, vagy közveszély gyanús, akkor el is viszik,. Ha nem, akkor helyszínen büntetik.

Mindegy is mit intézkedik a két hatóság valamelyike, a te dolgod, hogy jelentsd telefonon és bízd rájuk. Meg fogják oldani.

2014. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!