Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hmmm. Nem tudom mit tehetnék!...

Hmmm. Nem tudom mit tehetnék! Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. februárban vége lett a 3éves kapcsolatomnak, tök jó volt minden.. áprilisban megismertem egy fiú és jól éreztem magam már kb. 4hete kavartunk és 2napja jártunk mikor rám jött valami nyavaja és elküldtem.. másnap már bocsánatot kértem azt mondta majd megbeszéljük stb.. aztán szombaton találkoztunk a discoban és megint csak tök jó volt minden és azt mondta "holnap megbeszéljük" hát nem írt.. irtam neki azt mondta dolgozott és hogy bepótoljuk aztán utána már azt mondta hogy még erősen gondolkozik mindegy a lényeget már tudjátok, az a problémám hogy nem megy.. nem bírom elfelejteni pedig még úgy mond elöttem az "élet" :) de amióta történt ez az eset a családommal is más lett a kapcsolatom és a abrátaimmal is nem érdekel semmi és senki csak ő jár a fejemben valamikor ülök a négyfal között és sírok mert azt hallottam már másokkal találkozgat én meg egyedül tutulok a szobámban azon agyalva ő gondol-e rám?! :D mit tegyek hogy végre elfelejtsem? mert ennek jövője már nincs!!
2014. jún. 18. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik szerelemnek. Amit majd az idő begyógyít. Erre nincs okosabb válasz. Csinálj proramot magadnak és próbáld lekötni magad, ne ezen filozofálni
2014. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerelem lenne? :/

mindenki ezt mondja, de én azt mondom nem az, lehetséges, nem tudom.. köszönöm a választ! :)

2014. jún. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!