Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért magáznak, holott...

Sokan miért magáznak, holott csak 16 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Bár az idegen emberek többsége tegez , vannak olyan emberek akik magáznak , és megkérdeztem embereket ők azt mondták hogy 16-17-nek nézek ki max.

2014. jún. 20. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Mert sok a buta ember. Szerintem a magázás undorító, én a 40-50 éves munkatársaimat is tegezem.


21/F

2014. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem soha nem magáznak, csak néhány tanárom, de ők is ha órán kívül beszélünk valamiről 'véletlenül' mindig letegeznek, mert iskolán kívül ugye a velem egykorúakat indig tegezik meg még orvosi rendelőben néha.


Szerintem ez nem azon múlik, hogy idősebbnek nézel-e ki, hanem a másik ember stílusán. van aki boldog-boldogtalant letegez, és ez fordítva is így működik.

2014. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem is van, aki magáz és nem csak idősebb emberek, hanem van, hogy velem egykorúak.

És nem hinném, hogy sokkal idősebbnek nézek ki a koromnál:)

Inkább megszokás kérdése meg van akit úgy neveltek, hogy magázódni illik (főleg nő esetében), mert ez a tisztelet jele.

De pl. van olyan, hogy egy boltban, futárnak megmondják, hogy az alkalmazottnak magáznia kell mindenkit.

Ezeket ne vedd magadra, egyáltalán nem jelenti azt, hogy öregnek nézel ki:)

2014. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gondolom te is magázod az idegeneket, így ők is téged.

A lányokat szerintem még inkább magázzák, úgy vettem észre. Mikor 17 voltam emlékszem, hogy idegenek minket fiúkat tegezték, a lány osztálytársainkat meg magázták.

2014. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!