Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Unatkozom.

Mit csináljak? Unatkozom.

Figyelt kérdés

Annyira unatkozom. Nem tudok mit kezdeni magammal. Nagyon kevés barátom van, és nem érnek rá velem foglalkozni. Egész nap nem tudtam mit kezdeni magammal.. múlthéten végignéztem egy sorozatot, ma horrorfilmet néztem. Amúgy meg csomót olvastam, de azt is unom már. Blogot is írok, de komolyan nem tudom mit csináljak, nem akarom hogy ilyen unalmas legyen a nyári szünetem. Hétfőtől dolgozni fogok, de csak egy hétig, utána megint unatkozni fogok. :/

Nincs valakinek valami ötlete? Vagy üzit is írhatna aki szintén ennyire unatkozik, honfoglalózhatunk meg skypeolhatunk meg ilyenek. :DD

18/L


2014. jún. 21. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Édesanyádnak besegíthesz a házimunkába ( örülne is neki gondolom )aztán lehet hogy örülnél ha egy kicsit lazíthatnál a kanapén. ( ezt jó szándékkal írtam )
2014. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
tanulj valami hasznosat, online kurzusok elérhetőek a harvardtól az MIT-ig a legjobb helyekről.
2014. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a honfoglaló még divat? azt hittem mindenki a facebookos játékokat nyomja

én is unatkozok amúgy, biciklizni szoktam a közeli városba de most nincs kedvem mert hideg szél van

2014. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menjünk el együtt fagyizni:D
2014. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jóóóó, menjünk fagyizni!!! :D
2014. jún. 21. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Na:D Hol laksz?
2014. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Budapesten :D
2014. jún. 21. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Az jó:D Akkor dobj egy privátot:P
2014. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy lehet Budapesten Unatkozni? o.o


Megérteném ha vidék de hogy város ahol szinte minden van XD nem értem??!!

2014. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En falun lakok, de egyszeruen idom sincs unatkozni. xD Es nem azert mert 0-24-ben a foldet kapalom vagy hasonlo... Persze segitek otthon, de amugy meg haverokkal logok kint palyan focizunk, cigizunk, iszunk, sztorizgatunk, hulyulunk.
2014. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!