Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Betoji voltam? Jobb hogy nem...

Betoji voltam? Jobb hogy nem szóltam rájuk? Az ilyenek képesek nekem menni?

Figyelt kérdés

Ment részeg előttem az utcában kb egy idősek voltunk, és neki hajtottak egy üveget a kerítésnek, majd mentek tovább röhögve.

Rájuk akartam szólni, hogy vegyenek vissza, meg mit képzelitek!? De 3 an voltak és volt náluk még 1 üveg. Attól féltem nekem vágják!

Képesek az ilyenek rá?

Olyan sunyi kapucnis fullcapes sutyerákok voltak! Ilyenek már szóltak be nekem párszor mikor bandáztsk a parkban, és ott sétáltam!


Vagy ezeknek csak a szája nagy, nem vertek volna meg?

18f



2014. jún. 22. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Ember, társaság, hangulat függő..

+ ha volt bennük töltés, akkor a józan ítélőképességük is kisebb volt, illetve mérlegelni sem tudtak volna megfelelően..


Lehet ha beléjük kötöttél volna, akkor most kibelezve feküdnél valahol, és 3 kutya végezné melletted a dolgát...

vagy visszavettek volna, bocsánatot kérnek, és hazasétálnak.

2014. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az önbecsülésednek jót tett volna, ha odaszólsz. Mindenkinek eljön az a pont, amikor bevállalja, hogy ha utcán őrjöngő hülyét lát, akkor nem lapul csendben.
2014. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltál betoji. Most jobb, ha a végén neked esnek?
2014. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem jobb, de ki téríti észhez ezeket? Valaki kerítésnlén tört össze az üveg! Most mit hisz szegény lakó? A járdán meg a szilánkok!
2014. jún. 22. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

"Az önbecsülésednek jót tett volna, ha odaszólsz. Mindenkinek eljön az a pont, amikor bevállalja, hogy ha utcán őrjöngő hülyét lát, akkor nem lapul csendben."


Nem ettől lesz nagyobb senki önbecsülése.

Én sosem vitatkozom ilyen idiótákkal.

2014. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem mertem volna.
2014. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem ettől lesz nagyobb senki önbecsülése.

Én sosem vitatkozom ilyen idiótákkal.


Egyik mondatoddal ütöd agyon a másikat, ha már így megszólítottál, akkor belédkötök én is :) Először is, ha ilyenkor te mindig beszari módon lapulsz, akkor fogalmad sem lehet róla, hogy igenis mennyire emeli az ember önbecsülését, ha odaszól a randalírozóknak és azok utána befejezik a dolgokat. Másodszor nem vitatkozni kell velük, hanem rájuk szólni, a kettő nem ugyanaz. Te is csak addig lapulsz ilyen helyzetekben, amíg nincs semmid és senkid, de majd ha legközelebb a te házadra, te autódra, te kisgyereked mellé basszák oda az üres üveget/petárdát akkor majd igenis megkeresed a tökeidet, megragadod őket és rá fogsz szólni a hülyegyerekekre, hogy EZT NE! Addig amíg mindehhez nyuszika vagy és némán nézed végig hogyan rombolnak, hogyan ártanak másoknak, addig legalább ne oktass ki...

2014. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem válaszolsz privát üzenetre?
2014. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hetes,, maradjunk abban, hogy nem értünk egyet.
2014. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan sunyi kapucnis fullcapes sutyerákok voltak!


Azért a külső soha ne tévesszen meg! A fullcap és a kapucni nem a szemétség jele. :) Viszont ezeket a részeg állatokat nagyon nem bírom! Várj, részegek voltak, vagy alapból ilyen primitívek? Jó hogy nem szóltál, piás nem piás, ha ilyen barom akkor neked megy.Ha félsz, esetleg tanulj valami küzdősportot, de olyat, amiből nem tiltanak ki, ha edzésen kívül alkalmazod.De nem kell feltétlen idáig menni, valami strapabíróbb haveroddal ,,utcaiharcolhatsz,, is, tehát ha van egy ilyen bunyós ismerősöd, kérd meg, hogy tanítson ki, és majd bátrabban felszólalhatsz! :)

2014. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!