Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretem, de messze van. Mit...

Lucaa2001 kérdése:

Szeretem, de messze van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Interneten keresztül megismerkedtem egy kedves aranyos és helyes fiúval.Azt hiszem belé szerettem,nem tudom hogy van-e ilyen,de én a belsőjébe beleszerettem mármint ahogy ír stb.. Sajnos nagyon messze lakik tőlem. Így nem is nagyon tudunk találkozni. Viszont most nyáron fogok vele találkozni. 6 napig leszek ott. Érdemes belekezdeni a kapcsolatba, vagy hagyjam?:( segítsetek és értelmes válaszokat kérek köszönöm!

14/L



#szeretemxd
2014. jún. 22. 16:39
 1/3 anonim válasza:
Nekem már volt távkapcsolatom és az elején egész jó volt de aztán elhidegültünk egymástól(kevesebb üzenetek,hívások) én szerettem de aztán elmúlt az érzés.Ez attól függ, hogy miután visszajöttél a "városából" milyen gyakran tudtok talizni
2014. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a 6nap után dönts. Akkor már sokkal több dolgot fog tudni róla. Ha úgy érzed hogy megéri szerintem mindenképp próbáld meg. Ha nem működik a dolog akkor ez van, de ha még is működni fog kár lenne veszni hagyni :)
2014. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! sokat segítettetek!
2014. jún. 24. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!