Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen pszichológushoz járni?

Milyen pszichológushoz járni?

Figyelt kérdés
Anyám pszichológushoz akar járatni, azt hiszem azért mert nem tudok beilleszkedni a suliban (csendesebb vagyok) és milyen egy pszichológus? Ő fog kérdezgetni? Mikről szoktak ilyenkor beszElgetni?

2014. jún. 22. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni, hogy 16 éves lány vagyok
2014. jún. 22. 17:08
 2/7 Deliverance ***** válasza:

2 alkalommal voltam pszichológusnál, akkor kérdezett a gyerekkoromról, a barátaimról, az iskolai teljesítményemről és a családi hátteremről.

Mindenképpen megértő és türelmes lesz, és igen, szerintem az elején ő fog sokat beszélni. 17/L

2014. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem először 8 évesen vittek. Akkor rajzolni kellett meséket írnom magamról és az álmaimról beszélni. Szerintem nagy marhaság volt az egész. Később a meló hely miatt kellett 21 évesen. Akkor azzal kezdte hogy elém vágott pár tesztet ki kellett töltenem utána az alapján kérdezett és ha valami jobban érdekelte akkor el kellett mondanom a történteket részletesebben is. Amúgy ilyesmiket kérdez főleg miről mit gondolsz, szerinted miért gondolod azt amit. Jól meg tudnak hülyíteni aztán felírnak egy halom psziho tabit hogy vedd meg szeddbe. Aztán vagy jobb leszel vagy rosszabb. Én rühelltem odajárni hasznosabban is eltudtam volna tölteni azt az időt.
2014. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fú, tömör gyönyör. Kérdezett, és én válaszoltam minél rövidebben. Egy idő után már nagyon unta szegényke. Ezért ott is hagytam.

Ha ki is akarnám teregetni a lelki világomat, biztos nem egy idegennek tenném.

2014. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen lesz a pszichológus. Én voltam már kettőnél is (mindkettőnél kb 5-10szer). Az első kérdezgetett a sulimról meg a családi hátteremről, állatkás képeket mutogatott és azt kérte hogy meséljek róluk történetet, és általában a naplójába írogatott meg a telefonján babrált miközben én beszéltem. És aztán kiderült hogy sz@rra se emlékszik abból amit mondtam.

A második nagyon kedves volt, jó fej, értelmeseket kérdezett és közben figyelt is rám.

Szóval nem mindegy milyen emberhez kerülsz.

2014. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat!! még én sem tudom, anyummal majd most fogjuk nézni. esetleg tudnátok ajánlani valakit Egerből?
2014. jún. 22. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra eddig mindig eredményesebb volt az, ha magamban oldottam meg a problémákat.


Nekünk egy évfolyamig egy pszichológus volt az osztályfőnökünk ( 2 főiskolát végzett ), úgyhogy tudnék mesélni...

2014. okt. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!