Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kastély, romkastély, kúria...

Kastély, romkastély, kúria helyek olcsón/vagy ingyen fotózásra?

Figyelt kérdés
Tudtuk nekünk mondani helyet, ahol olcsón meg tudnánk úszni egy modell fotózást Pest-Hatvan körül, vagy nem messze onnan? A modell báli ruhában van, ezért kéne ilyen helyszín.

2014. jún. 24. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Tura?
2014. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy Szirák, Tóalmás
2014. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] ami még eszembe jutott Pécel, Tarnaméra, Parádsasvár, Acsaújlak, Nézsa
2014. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tóalmáson csak esküvői fotókat engednek,minket nem, Tura volt az eredeti terv, de 35.000 feletti árat akartak mondani, és az a hétvége nem is jó nekik :(
2014. jún. 24. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor a turai árak durván megugrottak, ismerősök voltak ott fotózni többször is, nem nagyon faggattam őket de az anyagi helyzetüket ismerve ennyit biztos nem fizettek. Sziráki kastély parkjában szerintem ingyen fotóztak.
2014. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne is tudd... most kaptam meg a Turai árajánlatot, 85.000+áfa/3 óra :/ A Sziráki park része is szép :) Csak attól félek,hogy ha odakerülök báli ruhában, ne kergessenek el :D
2014. jún. 25. 00:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár segíteni sajnos nem tudok, megkérhetlek, hogy írd majd le, ha találtatok helyszínt? Én is hasonló fotózáshoz keresek valami illő helyet (bár nekem még nagyon a jövő zenéje a dolog sajnos). :)
2014. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zsámbék, Alcsútdoboz(arborétum)?
2014. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!