Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem furcsa hogy egy idegen...

Nem furcsa hogy egy idegen ember, mindennemű előjel nélkül oda állt mellém, és elkezdett beszélgetni velem?

Figyelt kérdés
Ma az egyik üzlet előtt álltam, erre a srác odajött(jól szituált bohém, egyetemista volt) mégis furcsa volt, kicsit becsapva éreztem magam, és utána ilyen kamu munkákat ajánlott, ekkor mondtam neki hogy maradjunk annyiban hogy dolgom van, és már megyek is
2014. jún. 24. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Pénztárcád megvan még? :D
2014. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen :D jah és elkezdi hallottam-e hogy a Porsche gyárban robbantottak itt Magyarországon az arabok, na meg az FBI is azért van itt
2014. jún. 24. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van és megnyitották a Mo.-i x-aktákat. Egyébként én CIA-seket is láttam minap, részegen jöttem haza fele sötét volt, de tuti azok voltak, valami készül...
2014. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mióta bezárták az OPNI-t... :D
2014. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Haverok, buli...na igen, nekem is hiányzik, azóta se találom a helyem :D
2014. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem h hogy nézett ki?

Am lehet h be volt tépve.

2014. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!