Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok?

Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Biztosítási ügynök melóra lennék kiváncsi, de csak tapasztalat érdekel, ne írjon, aki csak sztereotípiákat tud felsorolni én is tudom mi az emberek véleménye...komoly válaszokat előre is köszönöm!

2014. jún. 26. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Lelketlennek kell lenni,csalni,hazudni,ha kidobnak az ajtón akkor mássz vissza az ablakon.

Kevés ember tud ebből tényleg jól profitálni.Nyugodtan próbáld ki max szabadidőt veszíthetsz vele.

Ezeknél a melóknál nagyon szépen betudják mutatni hogy könnyen kevés munkával gazdaggá válhatsz,pedig ez nem így van ,mint a többi hasonló melónál,tulajdonképpen ez nem is rendes munka mert azért legalább fizetést adnak.Több ismerősöm próbálta már egynek sem jött be,pedig volt ott csapatépítéstől kezdve minden :)

2014. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is megvan a véleményem, már beszéltem is pár emberrel ezzel kapcsolatban. Viszont nem igazán tudok dönteni, mert a mostani munkahelyem egy 0, minden szempontból és mégiscsak kecsegtető a dolog, de elég "meseszerű", amit eddig előadtak nekem az állásinterjúkon. A másik dolog, ami vissza tart, hogy ahhoz, hogy egyáltalán elkezdhessem képzéseken kell részt venni, ami elég zsebbe nyúlós téma.
2014. jún. 26. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy sz*r melónak legalább szóban kecsegtetőnek kell lennie, különben ki menne oda dolgozni?! Az oktatás a legtöbb helyen ingyenes, ha itt fizetni kell, az minimum gyanús! Van olyan barátom, aki sikeresen tudta űzni a szakmát, lelkiismeretesen, de nagyon ritka az ilyen. Kevés ember alkalmas erre, csak akkor derül ki, ha már csinálod. Én nem vágnék bele (újra)!
2014. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10ezer lett volna a vizsga, maga az oktatás támogatott, viszont fel kellett volna utaznom pestre, ami több mint 10ezer lett volna szintén. Na most erről az oktatásról mivel későn hívtak be, nem tudtam minden papírt elintézni így lemaradtam, Amin Debrecenben lehetne részt venni viszont 40ezer. Ennyi költség merült fel, eddig...
2014. jún. 27. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezekben az MLM szerű "munkákban" két közös dolog van.Az egyik a túl mesésen hangzó juttatások,a másik amivel téged is lehúznak lóvé.

Nem kertelek,sokkal jobban jársz ha elmész munkanélkülire és ingyé teszel normális szakmát.

2014. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!