Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régi barátságokat újjá lehet...

Régi barátságokat újjá lehet éleszteni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy igen, és a szívem mélyéből, hogy nem érdemes.
2014. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Emberfüggő, van akivel megy, van akivel egyáltalán nem.
2014. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kedves kérdező igaz nem tudom a választ de azert irok neked.En is elvesztettem egy baratomat ugy tortent az eset hogy egyik nap meg beszelgettunk eggyut mas baratainkkal nagyon jol elvoltunk masnap kozolte hogy o mar nem a baratunk es mas lanyokkal baratkozik es velunk tobbet nem foglalkozik es meg volt kepe kesobb megkerdezni hogy haragszome ra!
2014. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1es jól mondja!

Ha évek óta nem találkoztál már valakivel, akkor amikor újra látod akaratlanul is a régi énjét keresed benne, pedig gyakorlatilag már egy teljesen idegen ember áll előtted. Felületes barátságok esetén, még csak csak, ugyan olyan felületességgel el lehet csevegni egy-egy órát. De, ha egy szoros barátság szűnik meg évekre, az már sose lesz ugyan olyan. Persze biztos vannak akik ugyan onnan tudják folytatni 3-5-10 év múltán is, én sajnos nem ezt tapasztaltam, de egy próbát azért megér.

2014. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen próbáld meg, nem veszíthetsz semmit! Én és a barátnőm vagyunk az élő példa rá, hogy nem mindenki jár úgy, mint az eddigi válaszolók. Mi kb. négy évig nem beszéltünk a legjobb barátnőmmel. Aztán összeszedte a bátorságát, és megkeresett. Mindketten nagyon örültünk neki, mert mint később bevallottuk, mindkettőnknek hiányzott a másik, csak félt kezdeményezni. Habár mindketten változtunk, az igaz, megint olyan szoros a barátságunk, mint annak idején; sőt, bátran állíthatom, hogy még szorosabb is. Szóval szerintem ember- és kapcsolatfüggő, sikerül-e újraéleszteni egy barátságot vagy sem. Nekünk sikerült! :)
2014. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy emberen múlik. Én is elvesztettem egy barátnőm, de nem érzem magam hibásnak. Egyik héten még beszéltünk, kerestük egymást, aztán meg végül csak én kerestem. Ha én nem hívtam nem beszéltünk és nem találkoztunk. Ezért elegem lett. Pár év múlva próbálkoztam. Gondoltam adom meg neki egy esélyt, de azt a találkozót is lemondta, mert 'nagyon elfoglalt'. És tudom, aki nem keres annak nem is hiányzol.

Nem tudom te milyen helyzetben vagy, de csak akkor próbálkozz ha a másiknak is hiányzol...

2014. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ez ember és az összeveszés vagy inkább ellaposodás kérdése. Hogy miért ment tönkre vagy laposodott el? De volt már rá példa sokszor hogy igen sikerült .
2014. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!