Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Slash hanyadik legjobb gitáros...

Diamonocska kérdése:

Slash hanyadik legjobb gitáros a világon?

Figyelt kérdés

Nagyon megoszlik a vélemény az interneten erről...szeretném kideríteni hogy ő hanyadik!(egyébként a kedvencem)

És azt is szeretném megtudni hogy legenda e....de asszem igen de nem tom biztosan...jó lenne ha valaki megerősítene ebben!



2014. júl. 1. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel megoszlik a vélemény erről (vagyis pontosan ezért), senkinek nem áll jogában eldönteni, hogy az első, vagy a negyedik-e. Neked az első. Másnak nem.


Legenda-e? Cuki vagy nagyon, hány éves vagy? :) Hogy érted, hogy legenda-e?

Valaki szerint legendásan jó gitáros, mások szerint nem.

2014. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen lista, kinek melyik gitáros a legjobb. Mindenesetre Slash letett annyit az asztalra szerintem, hogy legendaként tarthassa számon a rockvilág.


http://www.youtube.com/watch?v=b3oi174RAiI


Aki így tud szólózni, annak nevét nem lehet kihagyni a felsorolásból. (Érdemes megnézni Duff fejét 2:48-nál, értelmes, józan ember ilyen arcot képtelen magára erőltetni :D)

2014. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hetedik.
2014. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan úgy tartják, hogy Slash inkább csak jókor volt jó helyen, ezért futott be gitárosként. De vannak nála sokkal jobb gitárosok is, mint pl: Yngwie Malmsteen, Zakk Wylde, stb
2014. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..am 13 vagyok!
2014. júl. 1. 23:36
 6/9 pliku válasza:

*pacsi*nekem is a kedvencem!Amúgy nekem a falamon kint van a világ 100 legjobb gitárosának a listája,azon csak 65.

Mindenki legendaként emlegeti,szóval az!

2014. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A Time magazin minden idők 2. legjobb gitárosának választotta. 1-nek Hendrixet tették, amivel én személy szerint nem értek egyet.


Slash is the best.


És igen, legenda!

2014. júl. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Legenda nem vitás. Ha sok gitárzenét hallgatsz majd azért rájössz szerintem majd, hogy van a gitárosok sorában. Az a hatvanadik hely kb reális szerintem amit fentebb olvastam.
2015. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megsúgom: nincs rangsor a gitárosok között.

Pont.

2015. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!