Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel kihez lehet fordulni?

Ezzel kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Van egy kis gond a beszédkészségemmel, nem tudom normálisan kifejezni magam, pedig nem vagyok hülye se tájékozatlan vagy hasonlók. Egyszerűen leblokkolok ha beszélni kell, legyen ez bármilyen szituáció, pedig fejben megvannak a dolgok, csak nem tudom kifejezni vagy nem úgy ahogy szeretném. Szóval ezzel kihez lehetne fordulni vannak erre szakemberek vagy pszichológus esetleg? Valakinek segített már bármi is, olyannak aki hasonló helyzetben volt?

2014. júl. 1. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus lenne a megfelelő ha úgy érzed hogy nem "nyelvtani" oka van, hanem lelki.
2014. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén pszichológusokat nem sokba nézem, még gyerekkoromban kellett járnom "kezelésre" és már ott rájöttem, hogy mit miért kérdez vagy kér és hazudott is nem egyszer, de ebbe nem is akarok bele menni. Mind ezt gyerek fejjel, most valószínűleg még szkeptikusabban állnék hozzá és még olyat se hallottam, hogy valakinek segített volna...
2014. júl. 1. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tükör előtt beszéléssel ez fejleszthető :) Persze ez akkor a legkényelmesebb, amikor egyedül vagy. Én is szoktam néha, sőt még tükör nélkül is előfordul, ha tuti senki nincs a közelemben :D Nem szégyen az, pallérozza a karizmát.
2014. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tükör előtt? nem tudom, így elképzelve is nagyon furán hangzik :D nem hiszem, hogy kipróbálom, kiröhögném saját magamat, egyébként meg miről beszélgessünk, egész nap együtt vagyunk (tudathasadás) :)
2014. júl. 2. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!