Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyanús visszamenni...

Mennyire gyanús visszamenni fél évvel a vizsga után az autósoktatóhoz vezetni azzal az indokkal, hogy bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gyanús? :D Ha kifizeted, nem mindegy?
2014. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De ez miért lenne bármilyen tekintetben is gyanús?

Vagy te mást akarsz tőle, és az a kérdés, hogy ő gyanút fogna-e?

Mert másra nem tudok gondolni, hogy hol lenne ebben a történetben gond.

2014. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, igen.

Esetleg félreérthető lehet.

2014. júl. 3. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát amíg semmi félreérthetőt nem teszel, vagy mondasz, addig nem gyanús.

Ha azt mondod, hogy fél évig 1-szer sem vezettél, és úgy érzed még bizonytalan vagy, akkor nem fog nem-et mondani, hisz fizetsz neki.

2014. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Max veszel nála egy-két plusz órát, és kész. (De valószínűleg egy-két óra után azt fogja mondani, h jobb lenne, ha a saját autóddal gyakorolnál.... kimennél egy ismerősöddel vezetni egy félre eső részre.....)


A vezetés alatt alakult közöttetek valami, vagy csak neked tetszik?


Arra még vigyázz, h ha nem a korosztályod, akkor jó dörzsölt (tisztelet a kivételnek). Ha a korosztályod, és szingli, akkor bármi lehet, mindent bele.


Ja még egy valami, az én pasim is oktató, szóval tudom milyen, amikor szép csajok bombázzák a barátomat... meg is csalt egy párszor és mindig visszakönyörögte magát, a csajok meg mentek a levesbe (bár köztünk is tönkretett mindent...)

Szóval amelyik barátnő mellett belemegy, attól semmi jóra ne számíts.... (pláne, h azt mondja, h otthon minden szar, de te milyen aranyos vagy....)

2014. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Otthon minden szar nála természetesen ;)
2014. júl. 13. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:

A barátom is ezt mondja... :) Meg, h semmi szex nincs már otthon, és ezt nem bírja...aztán meg heti 3-4X együtt vagyunk (a legkülönfélébb helyeken és pózokban)


Sőt volt amikor azt mondta a tanítványainak, h nem tudja, h ki vagyok, biztos valami régi tanítvány... Sőt a legjobb, h megcsókolt egy lány előtt. Amikor megkérdeztem, h nem ciki, hiszen ez a munkahelye, azt válaszolta, h azt mondja a lányoknak, h ő minden tanítványával előbb utóbb ilyen kapcsolatban lesz.


A tegnap előtti szösszenet, h azt mondta, h dolgozik, és nem tudunk együtt kajálni. Véletlen felhívtam, és a kajáldában csücsült, de azt mondta, h a csaj kint maradt az autóba.... hát nem vagyok hülye.... És még neki áll feljebb, h bizalmatlan vagyok, és megsértődött.. szóval ezt nem tudom neki lenyelni... Megmondtam, h megbántott, és nem azzal, h mással ebédelt, hanem, h hazudott. És remélem, h ha beteg lesz, akkor ezek a kis csajok majd látogatják, ápolják. Vagy bármilyen bajában számíthat majd rájuk.... És majd megértik a csajszikái, h egy öregembernek már bizony vannak problémái...


Na mindegy. Az alapvető probléma, h nem csak egy csajjal, hanem mindegyikkel megpróbálja. Tudod vaktyúk is talál alapon. Ők meg azt hiszik, h egyedi eset, és jaj de jó...


Viszont ellen példa: Az egyik haverja, aki szintén oktató az egyik tanítványával jött össze. A szép lányokat dicsérgeti, meg kedves, de egyszer sem csalta meg a párját. Még amikor bepróbálkoztak, akkor is teljesen hűséges maradt.


Szóval te tudod, lehet, h jól sül el. (Azért remélem, h nem Csongrád megyei vagy, és nem az én díszmadaramra hajtasz. Bár már azt mondanám, h ha valaki megnyeri viheti... :) )


Bocsi a hosszú levélért

2014. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!