Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önéletrajzi regény írása...

Önéletrajzi regény írása lehetséges, megéri?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy, ha tele van fűszerezve drámával, szomorú történetekkel, tanulságos élményekkel, akkor érdekelhet valakit? Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 5. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen, altalaban az embereket jobban erdekli a balsors mint a boldogsag.
2014. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen felesleges,a modern változatot kedvelik a normálisabb munkavállalók.Senki nem kíváncsi a magánéletedre azonkívül,hogy van-e gyereked,akire betegség esetén vigyáznod-e kell,illetve,hogy meg van-e a szükséges végzettséged!

Félredobják az önéletrajzod gyorsan,ha ódákat írsz,nem is tudom,hogy a hagyományos formát minek tanítják már az általános iskolákban.

Nem ezt várják,hanem a lényeget!A lényegre törés határozottságot sugároz,és sokkal elegánsabb,mint a kisregény,ami nincs tagolva.


Másodszorra,ha blogra szánod,akkor ott nincs olyan,hogy önéletrajz!Ott csak írod,hogy mi történt veled.

2014. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha tenyleg erdekes, fordulatos elet es jol is van megirva akkor szerintem lenne aki megvenne, en peldaul szeretek eletrajzi regenyeket olvasni,


(ma 14:42 - te mirol beszelsz?)

2014. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

1.Tudom,hogy mi az önéletrajz.

2.Félreértettem a kérdést.

3.Utána jól értelmeztem.

4.Nem önéletrajznak hívják,ha magadról írsz.

2014. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14:42

Regenyt, oneletraji regeny akar irni a kerdezo.

2014. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretném a regényt megírni, hogy segíthessek az embereknek, hogy reményt adjak. Átéltem bizonyos dolgokat, és szeretném a tapasztalataimat megosztani velük.
2014. júl. 5. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne.

#4 Miért, akkor hogy hívják, ha nem önéletrajznak? o.O

2014. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!