Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Durrant már ki valamilyen...

Durrant már ki valamilyen felfújható dolog alattatok? Pl gumimatrac, labda, lufi, kerék, stb?

Figyelt kérdés

Én a biciglimmel szívtam meg, elszólta magát a kerék. Egy kicsit szívbajt kaptam.

Kort, nemet is.


2014. júl. 8. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Biciglim hátsó kereke durrdefektet kapott.

Kicsit megijedtem, hogy mi volt ez és néztem hátra de nem volt mögöttem semmi, aztán lenézem a hátsó kerékre és teljesen lapos volt.

18f

2014. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Matrac kidurrant az éjszaka közepén, már rég mélyen aludtam.Úgy bef*stam ,hogy ordítva felugrottam róla és egy rossz mozdulattal lecsaptam a 100ezres tv-t a mellettem lévő asztalról.


Akkor 13, most 15/f :D

2014. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

az még nem de volt ilyen felfújhatós alvó matracom éjszaka kilyukadt és reggel arra keltem fel hogy valami nagyon kemény nyomja a csípőmet, a föld volt az mondom mit keresek itt lent :D


Az ágyam meg matracos alatta ilyen fa deszkák vannak és hajnal 3 körül békésen aludtam amikor egyszer csak egy hatalmas csattanás és beestem az ágyba szó szerint a keretbe :D (pedig nem is vagyok kövér :) ) nagyon jó volt hajnali 3-kor azt se tudtam hol vagyok mi történt :)

2014. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező és első válaszoló: biciKli, nem biciGli.
2014. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Persze. Úszógumi, strandlabda és gumimatrac. Bringával még nem volt durrdefekt, autóval már igen, illetve buszon ülve is átéltem egyet.
2015. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Még egyszer gyerekkoromban ráültem egy lufira és az durrant ki. Leestem róla a földre, de nem estem nagyot, viszont hangosat pukkant és elkezdtem sírni. Voltam vagy 5 éves..
2015. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lufi

Valahogy éreztem, hogy meg fog történni, szóval nem kaptam szívbajt. Helyette sírva röhögtem :DD

12 éves lehettem kb. (L vagyok)

2015. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 a kezezbe durrant ki vagy ráültél?
2015. jún. 22. 16:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyszer összetört alattam az ágy, lehettem max 46 kiló. :D Nagyon megijedtem, visítottam is egy hatalmasat. :D 17L
2015. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kb 10 éves lehettem, mikor valahonnan szereztünk egy csomó lufit, már nem emlékszem, hogy kerültek ide :D És a lényeg, hogy gondoltam, matracként használom őket, szóval igy összeraktam egy kupacba vagy 6 lufit és megpróbáltam rájuk feküdni, de kidurrant vagy 2. Én annyira nem is ijedtem meg, anyám viszont falfehéren jött oda a másik szobából, hogy Úristen, mi történt?? O_O

17/L

2015. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!