Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Belebetegszem.

Mit csináljak? Belebetegszem.

Figyelt kérdés
Megőrülök egy banda miatt, de nem azért mert annyira rajonguk értük. Pont ellenkezőleg. Régen kedvenc bandám volt a BVB, 12-14 éves koromig. Gyorsan eltelt ez a két év és mikor kijött a W&D (3.album) akkor totál eltávolodtam tőlük. Vagyis csak próbáltam. Nem tetszett, túl gyenge volt. És inkább metalcore, hardcoret kezdtem hallgatni. De sosem tudtam teljesen elengedni mert a szívemhez nőtt. És már dolgoznak a negyedik albumon, és ahogy utána olvasok, egyszerűen mind az jön le, hogy hogy eladják magukat, és a többi. Nagyon bánt. Már jó régóta nem hallgattam őket, de nem tudok megszabadulni tőlük. Nem tudom kiverni a fejemből. És szinte már "önsanyargatásnak" érzem. Igen én is úgy éreztem először túlreagálom, de mostmár kezdek beleőrülni. Egyszerűen belebetegszem, mert hiányzik a régi banda, vagy mert annyira elakarom dobni magamtól, de nem tudom. Valamit mondjatok, pszihológuson kívül... 16/L

2014. júl. 14. 13:07
 1/4 anonim válasza:
Beszelgess errol olyan baratoddal aki szinten utalja. Mostanaban sokan pikkelnek a BVBre. Vagy kapcsolodj ki. Ha folyton utanuk nezel, es rajtuk torod a fejed persze hogy megorulsz.
2014. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül a neten és keress olyan bandákat amik még mindig hasonló zenét játszanak mint a BVB régen!
2014. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 emoka julcsi ***** válasza:
láttad a Legion of the Black-et? amugy most engem is megfertőztél ezzzel az "eladós" szöveggel. :( néz régi konci fel vételeket. és mond az uj idegesítő zenének hogy:LEAVE US ALONE!!!! :))
2014. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aajjc válasza:
A wretched and divine albumban én is csalódtam de már 2 szám kijött az újról (heart of fire,Faithless) és ezek szerintem nagyon jók. De én azt olvastam hogy Andy se ilyennek akarta a legutóbi albumot.
2014. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!