Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha facebookon bejelölne...

Ha facebookon bejelölne ismerősnek egy idegen, akinek képe sincs kint és csak pár ismerőse van, kamunak gondolnátok?

Figyelt kérdés
Így miért nem beszélget chatel senki szívesen az emberrel?
2014. júl. 14. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy kéjenc.
2014. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor rá szoktam kérdezni, hogy honnan ismerjük egymást. Vannak lelkes újoncok, akik előbb kezdenek el ismerősöket toborozni, minthogy tisztességesen kitöltenék az adataikat, és képet töltenének fel. Ha meg tényleg idegen, akkor eleve írjon egy üzenetet a bejelölés mellé, hogy miért akarja felvenni a kapcsolatot velem.
2014. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincs fen fénykép, és nem is lesz! Amúgy meg tényleg csak egypár ismerősöm van. :) Nem ottan kell nyílvánosság előtt megosztani a fényképeket, hiszen ennyi erővel egy napilabban is megjelenhetne:)

Cheten simán rákérdezhető hogy honnan is ismeriták egymást.

Nemszeretem ha fényképeznek. Szerintem itthon sincs rólam fénykép. :)

2014. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!