Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni?

Hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
176 cm, 72 kg vagyok. Már a koromra való tekintettel sem egészséges az életmódom. Általában mindent megeszek, ami csak az "utamba kerül". Lehet hogy valamilyen mentális betegség. Mindegy, nem ez a lényeg.. Nagyra értékelném ha valami biztos fogyókúrát vagy edzéstervet írnátok. Köszönöm: 14/L

2014. júl. 14. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én mindenféle fogyókúra meg diéta nélkül fogytam 8 kilót. Kevesebbet ettem és egy jó ideje már lejárok edzőterembe heti 3 alkalom, alkalmanként 2 óra.
2014. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is 14/L vagyok és egy fél év alatt fogytam 15 kilót! és igazából nem is azért mert nem ettem ez egy hulyeség hogy éhezni kell pont hogy nem szabad mert azzal csak tönkre teszed magad!! evéssel kapcsolatban csak probálj meg rendszeresen étkezni és inkább reggel egyél többet és este 6-7 után ne nagyon ! mindenből ehetsz csak ne sokat! az egészségtelen dolgokat keruld inkább ne anyu főztjét!! igyál nagyon sok vizet! a másik ami nagyon fontos a sport! hetente 2X-3X menj el én például aerobicra jártam/járok és nagyon hasznos!!! Sok sikert!!
2014. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!