Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokat csalódtam nökben....

Sokat csalódtam nökben. Ezért, évekre elzárkoztam és a nökkel szemben cinikussá váltam. Rossz egyedül. Hogyan tudnék változtatni, hogy újra bizni hinni tudjak nöknek? Szeretnék szeretni, és szeretve lenni!

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 05:10
 1/8 anonim válasza:

Könnyű magyarázni, de nehéz betartani. Hiába mondom azt, hogy menj társaságba, ismerkedj, stb.

A lehető legegyszerűbb mód talán, hogy csak pár személyt és azt is lassan engedsz közel magadhoz. Nem kell mindenkinek behódolni. Előbb ismerj meg valakit, barátkozz össze vele, és gondolj rá úgy, mint egy barátra. Ha már azon a szinten vagy, hogy olyan, mint a lelki társad, akkor utána dúlhat a love.

De különben meg szerintem sokkal jobb ha csak pár embert tudsz közel engedni magadhoz, de értük tűzbe tennéd a kezed. (Éppenséggel én is ilyen vagyok, de nem feltétlen szükséges, hogy minden második embert közel engedjek magamhoz. Sőt, nem is akarom!)

És amit a világban szerintem sokan elfelejtenek, hogy nem az az elsődleges, hogy legyen egy barátod/barátnőd, akivel randizgatsz, csókolóztok, szexeltek. Hanem hogy legyen egy olyan ember, aki baromi fontos a számodra, és akiről azt érzed, "ő az az ember, aki megért, aki kitart mellettem, és akit Isten igazából szeretek".

Nincs kedved inkább privátba megbeszélni? Úgy többet tudnék magyarázni.

De remélem egyenlőre ez a válasz is megteszi.

Ismerkedni meg sok helyen lehet, pl. szórakozóhelyek, de tudom mondani a könyvtárat is, mert aki oda jár, az tuti nem egy olyan csaj, hogy a cipőjét nem tudja bekötni.

Az is lehet, hogy idáig csak rossz helyen futottál össze a rossz emberekkel.

De mondom, privátba jobb lenne, ha nem bánod.

2014. júl. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne bízz a nőkben, hanem ismerd meg őket, mielőtt akarsz tőlük valamit.
2014. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bizalomhiány elég sok esetben az önbizalom hiányából adódik vagy alakul ki. "Nem vagyok elég jó neki, ezért mást keres...stb" (Persze nem feltétlenül csak a megcsalás miatt lehet csalódni a másik félben.) Egy önbizalommal telt férfi, aki diktál egy kapcsolatban, "odacsap" az asztalra, ha kell, úgy irányítja a dolgokat, hogy az jó legyen, mondhatni soha nem csalódik, hisz ő diktál. A lányoknak manapság erre nagy szükségük van, hisz szinte mindent a nők irányítanak, ők szedik fel a pasikat, majd azt csinálnak velük, amit akarnak...már amelyik hagyja magát.
2014. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ezt nem lehet visszahozni.


Pl ha megharap a legjobban szeretett kutyád, akkor attól kezdve félni fogsz tőle.

2014. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítökész hozzáállást, és kommenteket.Azt már én is észrevettem,hogy a nök sokszor dominanciára törekszenek.Igazán ez az a rész ami miatt az van ami.Én sohasem akartam uralkodni és nem is akarok, olyan felett akit szeretek.Az érzelmekkel zsarolás sem tetszik.Ha nem csinálod nem szeretlek stb.... Ezek a dolgok amelyekkel szembesültem.Kompromisszum készség van bennem,de szolga nem kivánok lenni.
2014. júl. 15. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet:

Peter Lauster:

A szerelemről, a szeretetről.

Sok minden nem fog tetszeni belőle, de ha elgondolkozol rajta, be fogd látni, hogy igaza van.

Más könyveket is tudok ajánlani, ha ezt kiolvastad.

2014. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak én lány vagyok. Engem szorít kicsit az idő is, tudom, hogy változtatni kell (bár én csak egy férfiban csalódtam, de miatta az egész világom teljesen megfordult maga körül), ezért elkezdtem pszichológushoz járni. Segít.


Egyébként szerintem végleg megváltozik az ember, mindig bizalmatlan leszel egy kicsit, ha magadtól nem tudtad feldolgozni a csalódásokat eddig, ezután sem fog menni. Szerintem kérj segítséget, mert már felismerted, hogy ez így nem mehet tovább, de nem tudsz rajta változtatni.


27L

2014. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a nők nem dominanciára törekszenek, hanem tudat alatt tesztelik a férfiak dominanciáját.

a dominancia felelősséggel és munkával jár, azt nem szeretik a nők.

2014. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!