Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok és cikinek...

23 éves vagyok és cikinek érzem azt hogy még nem volt egy normális kapcsolatom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már a legtöbb velem egykorúnak van komoly párkapcsolata sőt van akit már elvettek feleségül. Már nem vagyok fiatal, ki vagyok öregedve és félek hogy egyedül maradok.
2014. júl. 16. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
"Már nem vagyok fiatal, ki vagyok öregedve és félek hogy egyedül maradok." erős túlzás :D az is, hogy már feleségnek kéne lenned ennyi idősen, aztán meg csak válás lenne a vége semmi értelme ilyen hamar belevágni a sűrűjébe. Egyébként én is 23 vagyok és még nekem se volt normális hosszútávú kapcsolatom sőt nekem nehezebb is mert nem csaj vagyok, többet kell tennem érte :D persze én is szeretném, ha már lenne valami komolyabb, de nem érzem, hogy le lennék maradva.
2014. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok.
2014. júl. 16. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy én meg nem :D
2014. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs ezt elnéztem. De a választ köszi. :)
2014. júl. 16. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl sokan vannak azok akik 20 as éveiben megházasodnak és pár év múlva el is válnak. Nem érsz még rá ezzel 30 évesen foglalkozni? Addig törődhetnél magaddal és a karriereddel, netalán még lehet össze is jön egy komoly kapcsolat amihez úgyis idő kell míg kibontakozik.
2014. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dióhéjban ugyanaz amit az első írt, bocsi érte, nem olvastam el.
2014. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugi én 25 vagyok és középiskola óta nem volt kapcsolatom pedig annyira csúnya azért nem vagyok
2014. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!