Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon sokszor gondolkodom...

Nagyon sokszor gondolkodom öngyilkosságon, de nem merem és nem is szeretném megtenni mert akkor azt látná a világ hogy feladtam, de mégis minden este bennem van hogy meg kell tennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz barátaim nagyon nincsenek, két lány van akik azt szokták mondani hogy hozzájuk bármikor mehetek segítségért, de még se merek elmondani nekik semmit, mert félek hogy ha megtudnak egy adott dolgot ott hagynak. A családom nem foglalkozik velem, sokszor mondják hogy tehetetlen és semmire való vagyok, akár mit csinálok nekik nem jó, én ezt már nem bírom lelkileg lassan feladom már. Nagyon elveszettnek érzem magam.

2014. júl. 16. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is állítsd be, h a neved ne látszódjon, mert Google kidob!

Másrészt próbálj meg jobban összebarátkozni ezzel a két lánnyal és utána járni annak miért is tartanak otthon semmirekellőnek.

2014. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod beszéljünk. Talán tudok olyat mondani, amitől kicsit máshogy láthatnád. Persze erre nincs garancia. De szívesen meghallgatlak mindenesetre, ha szeretnéd. :)
2014. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!