Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is szégyen ha a...

Szerintetek is szégyen ha a 18as szülinapom sem ittam alkoholt?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 18. Kb 10 perce felhívott az egyik baràtnőm, és azt mondta, hogy minden ember berúg a 18 asàn, és h mekkora szégyen, hogy én nem tettem meg. Vélemény ?
2014. júl. 22. 00:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Én sem rúgtam be a sajátomon (mondjuk én sosem voltam részeg, pedig 22 éves vagyok). Nincs benne semmi szégyen, te egyszerűen ilyen vagy. Viszont én nem szívesen barátkozom olyan emberekkel, akik szerint nem ember, aki nem rúg be, mert ez szerintem az idióták ismérve. Mármint nem az ivás, csinálja mindenki úgy, ahogy akarja, hanem az, hogy az a mértékegysége a jó életnek, hogy mennyit iszol meg bulizol, nem az, hogy mennyire vagy boldog.
2014. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de ha az a csaj ilyeneket mondott, akkor nem a barátnőd. Nem törvényszerű berúgni a 18.on, sőt, semmikor sem törvényszerű berúgni. Én is ittam már párszor, és elhiheted, hogy semmi egetrengető nincs benne. Ja és Boldog Szülinapot!!!
2014. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Azért a 18. születésnapon illik valamit inni.
2014. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért illene? Nem értem egyszerűen. Ez csak alkohol, ha akar iszik, ha nem, akkor nem. Inkább igyon úgy hogy nem is akarja, csak azért, mert az a menő, hogy most mindenki húdeberúg a 3%os kőbányaival a 18. szülinapján?
2014. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Barátnőd? Még attól sem tűrném el, hogy ilyet mondjon akivel semleges a viszonyom, nem hogy egy barátnő... Amúgy az a szégyen, aki szégyennek tartja, hogy valaki nem iszik. Nagyobb szégyen mikor hülye tinik a szüleik pénzét alkoholra költik, aztán sírnak, hogy nincs pénz.
2014. júl. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy hülyeség. Ha pedig szégyennek tartja, az őt minősíti. Ne foglalkozz vele.
2014. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Dehogy szégyen! Miért lenne az? Boldog szülinapot!
2014. júl. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Hát én elárulom neked, hogy a 18 szülinapomat a suliba activity-zve ünnepeltem a barátaimmal, mivel 8 órám volt az nap és évvesztesként csak én voltam akkor egyedül nagykorú. Ettől függetlenül remekül éreztem magam és nem gondolok rá szégyenként. :)
2014. júl. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem szégyen. Én a 18. születésnapomom kegyetlenül berúgtam, azelőtt sem vetettem meg az alkoholt, sőt... Mégse gondolom azt, hogy ez szégyen lenne. Van egy barátom, aki nem rég töltötte be a 18.-at, és nem ivott. Neki viccesen, "csipkelődve" mondtam, hogy szégyen, de ő is tudja hogy nem gondoltam komolyan.
2014. júl. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, de a csajt elküldeném a jó édes szájonszexuált anyába egy életre. Azt annyi. Boldogat.
2014. júl. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!