Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem örül hogy valaki,...

Miért nem örül hogy valaki, hogy lyuk van a ***? Normális, hogy valaki 30 évesen is azon nyavajog, hogy mást kapott mint a testvére?

Figyelt kérdés

A haveromék elég jól állnak, és segítették a szüleik őket, Kocsi, ház vásárlásával.

És az egyik lány nyaralót kapott, (Ő a barátjánál lakik) a másik meg saját lakást. A haverom meg még semmit!


És aki nyaralót kapott az 30 éves és azon megy a veszekedés, hogy Ő nyaralót kapott, holott nem ezt akart!

a nővére bezzeg lakást kapott!


Én csak ámulok ezen! Én nem kaptam szart sem, ezek meg azon veszekednek, hogy a másik mit kapott!


Miért nem örülnek, hogy van lyuk a s***ükön?



2014. júl. 23. 08:51
 1/4 manó1235 ***** válasza:
100%
Én erre azt mondom aki a kicsit nem becsüli az a nagyot nem érdemli. De általában ahol van pénz igen ott megy a veszekedés mert mindig többet és többet akarnak ezért nem elégszenek meg azzal ami van.
2014. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem arról van szó, ami a felszínen megy.


Oké, hogy te irigykedsz rájuk - én is azt tenném, mert mindent a világon egyedül, kőkemény melóval magamnak kapartam ki -, de ha ezen túl tudsz lépni, akkor lásd meg azt, hogy mi ennek az ára!


A két lány kapott valamit - talán meg sem kérdezték őket, hogy mit szeretnének, csak odavágták hozzájuk, ÉS (ez az egészben a legrosszabb!) egy életen át várják érte a hálát, a köszönömöket és ezzel egy életen át odakötözik őket a szülői házhoz.


Hidd el, jobb, ha az ember megharcol mindenért, mert az a saját maga harca és munkája gyümölcse, nem kell hálákodnia senkinek semmiért. Azt vesz a pénzén, amit ő akar, képes és tud nemi örölni, és szabad maradt, mint a madár. És nem utolsó sorban a harc megerősíti és felnőtté teszi. Akinek a s..e alá tolnak mindent, az nem tudja értékelni azt, amit csak odavágnak neki, mert nem ő dolgozott meg érte, és nem is fog neki örülni maradéktalanul, puha, befolyásolható és gyerek marad mindörökre.

2014. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tudod itt nem a lányok a hibásak! A szülők!!! Ez nevelés! Ahol pénz van ott még nehezebb ez mert ha van miből akkor természetes, hogy adsz is főleg a gyerekeidnek. Sokan a pénzel akarnak szeretetet "venni" de ezáltal tiszteletet nem kapnak!!!!! Az előttem íróhoz csatlakozom én is. Bár IRIGY ne legyél mert az megkeseríti az életedet. Sosem látunk bele senki családjába, érzéseibe, életébe, gondolataiba, hogy miként éli gazdagon hétköznapjait.

Az élet őket is megtanítja majd az alázatra előbb vagy utóbb. Csendben hallgasd őket mondj véleményt magadban és figyeld az időt!!!! Abban lesz a válasz!!

2014. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt maximum azon lehetne nyavalyogni, ha nem azonos értékben kapták. Ha a másiknak van hol laknia egy tartósnak ígérkező párkapcsolatban, akkor akár logikus is lehet a szülők döntése.
2014. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!