Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha leteszem a biciklimet...

Ha leteszem a biciklimet lezáratlanul a bolt mellé 10 percre, mennyi esély van rá, hogy ellopják?

Figyelt kérdés

Egy nyugodt, biztonságos kisvárosban élek, ahol nem gyakran követnek el bűncselekményeket. Biciklivel járok boltba minden délelőtt, elég jó biciklim van, de a lezárója az elromlott. Gyalog meg nem akarok menni, nem akarok 2 km-t sétálni minden reggel.

A kb. 10 perc alatt, mialatt vásárolok, milyen nagy esély van rá, hogy ellopják a biciklit, ha nincs lezárva?

Már háromszor csináltam ezt, kockáztattam meg a dolgot, eddig még nem lopták el.


2014. júl. 23. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem lehet megjósolni, max. abból, ha tudnánk, mennyire gyakoriak a lopások a szóban forgó biciklitárolónál. Már háromszor voltál azóta boltban, szerintem ennyi idő alatt be lehet szerezni egy biciklilakatot, legközelebb először azt vegyél szerintem, utána mehet a bevásárlás.
2014. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50-50%... vagy igen vagy nem. Ha éppen biciklitolvaj jár arra, és látja, akkor nyugodt lehetsz benne, hogy zsebre fogja tenni
2014. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer kikötöttem, de a kulcsot bennehagytam véletlenül. Szerencsére nem lopták el.


Ennek ellenére nem hagynám kikötetlenül a biciklit.

2014. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy esélye van. Alkalom szüli a tolvajt.
2014. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sose zárom le, és még megvan. Mi több, a múltkor ott felejtettem 2 napra a CBA előtt, akkor sem vitték el, pedig már a helyi rádióban is bemondták, h gazdátlan bringa árválkodik ott...
2014. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!