Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Debrecen randi ötletek?

Debrecen randi ötletek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Debreceni, de közelében lakom, túl járatos nem vagyok a városban. Azonban egy lánnyal itt fogok randizni 20 év körüli és szeretnék randi ötleteket kérni, bármi szóba jöhet akár nem szokványos dolgok is. Minden értelmes választ előre is köszönök!

2014. júl. 27. 23:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Az is írhat aki nem ismerős erre, de van ötlete, de akár tapasztalatok is érdekelnek
2014. júl. 27. 23:32
 2/7 anonim ***** válasza:
vidd el az Aquaticumba, aztán ebédeltesd meg a Régi Vigadóban (nagyon jó a kaja), aztán vidd el az állatkertbe, vagy lírázni a Botanikus kertbe! Viszonylag közel van egymáshoz mind, sokat nem kell közlekedésre költeni...
2014. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Petra? :o
2014. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: ez így elég sűrű, de legalább van miből válogatni köszi :)

#3: ? :D

2014. júl. 27. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor bocsi XD csak velem is és egy lánnyal is ez van és azt hittem, te vagy ő xd

(3. voltam c:)

2014. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
való igaz, hogy ha kiültök egy padra az erdőn csőrözni, az nem sűrű és pénzbe sem kerül - de akkor minek a kérdés?
2014. júl. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nézzétek meg este a stadion mögötti ködszínházat! :)
2014. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!