Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék újra megbízni az...

Hogy tudnék újra megbízni az emberekben?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, 2 haverom van(régebbről), ő velük is nagyon ritkán találkozok. Akikre régen barátként tekintettem, azokban az emberekbe csalódtam, lehúztak anyagilag, hülyeségekbe rángattak bele, kibeszéltek, megaláztak. Ezek után, nem nagyon bírok megbízni senkiben se, a családomon kívül.
2014. júl. 28. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hasonló helyzetben vagyok én is.hány éves vagy egyébként?
2014. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudom, nehéz de próbálkozz.. ha már ilyen dolgokat is átéltél, akkor meg tudod állapítani ki milyen... sok jó ember is van a világon :)
2014. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1


19 éves vagyok.

2014. júl. 28. 01:17
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg ne is bízz meg senkiben. Nem jó dolog.
2014. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem annyira nem nagy gond, ha nem mindenkiben bízol meg, az a lényeg, hogy jól érezd magad azzal, akivel éppen vagy. Én is így vagyok vele pl.: a legjobb barátomnak elmondok mindent, tudom, hogy megbízhatok benne, de a többi haverommal nem beszélek meg olyat, amit nem akarom, hogy mások megtudjanak, de attól még érezhetem magam jól velük. Mit értesz azon, hogy lehúztak anyagilag?
2014. júl. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt az utat járom. De ha belegondolsz olyan felbecsülhetetlen tapasztalatot szerzel ezekkel, hogy nem is gondolnád. Így már sokkal könnyebb lesz, kiismerned az embereket, hogy kiben bízhatsz...
2014. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az életben csak magadra számíthatsz.
2014. júl. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne tedd
2014. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mgadra számíts!De attol figyeld az embereket és ha találsz olyan embert akit rendesnek vélsz akkor felé nyiss bátran:) Önbizalom hiányban vagy :) én is átéltem ugyanezt!Még mai napig is evvel küzdök! De lehet enyhíteni a helyzeten :)
2014. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!