Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem magamat felesleges...

Miért érzem magamat feleslegesnek a világon?

Figyelt kérdés
Kapcsolataim és a randijaim is mind úgy ahogy van egy katasztrófa. Lehet a csendességem, és zárkózottságom miatt hagytak ott. Idegenek előtt nehezen nyílok meg. Szerintem buta, naiv és túl jószívű vagyok másokhoz ami nem jó tulajdonság. Túlságosan őszinte vagyok másokhoz. Most hogy a legutóbb volt egy rosszul sikerült kapcsolatom már szinte rá se bírok nézni fiúkra, sokan amiket a neten írnak már inkább rosszul vagyok tőlük. Van elvileg egy barátnőm, de hát nem sokat érek vele, mert ő sem szeret szerintem. Néha szoktunk találkozni, beszélgetni. Itthonról nagyon sokat nem mozdulok ki. Egy faluban lakom úgy hogy itt amúgy se lehet sehol ismerkedni. L/22
2014. júl. 31. 12:17
 1/4 A kérdező kommentje:
A velem egykorúaknak szinte mindnek van valakijük. Úgy látszik a hiba bennem van hogy nem kellek senkinek. :(
2014. júl. 31. 12:18
 2/4 anonim ***** válasza:

-nem kellek senkinek

- kell nekem valaki (dehát mindenki másnak van)


Ezeket nagyon gyorsan felejtsdd el! Addig ne is gondolj arra, hogy bármi is változni fog!

2014. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szabad idodben mivel foglalkozol?
2014. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha naiv és jószívű vagy, az jó tulajdonság. Az őszinteség is. A szeretet és a szerelem arról szól, hogy megismerjük a másikat, és engedjük, hogy megismerjenek minket. Igen, ez azzal jár, hogy megsérülhetünk. Sajnos olyan nincs, hogy ne sérüljünk meg ÉS szeretetben-szerelemben éljünk.

A te problémád ez lehet, és még az is, hogy olyanokat engedsz közel magadhoz, akikről már az elején is lehetne tudni, milyenek, hiszen már akkor elkezdődik a bántás. Azonban egy kapcsolatban soha nem szabad eltűrni a legkisebb bántást sem, hanem meg kell osztani, hogyan érint ez téged. Ha erre a másik nem reagál pozitívan, tudni kell a kapcsolatot megszakítani.

Meg lehet tanulni jól szeretni, vannak jó könyvek. Fromm, Buscaglia, Lauster könyveit ajánlom.

2014. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!