Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha kitörne...

Ti mit csinálnátok, ha kitörne egy esetleges háború? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez lehetetlen,de ti mit tennétek,ha megtámadnák Magyarországot,vagy esetleg hadban állna?


Én ezt csinálnám:Vennék egy jobb netet,így gyorsabban tudnám letölteni a Torrentről a dolgokat(kimaxolnám a letöltési limitet NCOREon).

-Megnézném a város(lehet hogy utolsó) megye egyes meccsét.És szidnám a másik csapatot ahogy csak lehet(az MLSZt is szidnám).

-Este megnézném a Trónok harcát és ha mázlim van még egy atomrobbanást is látnék(olyat még sose láttam).


Szóval ti mit csinálnátok?



2014. aug. 6. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vennék 10 db bonduelle piedone konzervet, egy kiló hagymát és 1-2 csomag virslit meg 1-2 szál kolbász össze pakolnék és lelépnék ha pedig megéheznék csinálnék hagymás babot.
2014. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a pisztáciás fagyit se felejtsd ki.
2014. aug. 6. 17:24
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Elmennék a mekibe egy burger king szendviccsel és megenném ott.
2014. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

az se rossz ötlet.+kérdés

Ti bírnátok a háborút?Több kilométert gyalogolni 5-10 kg zsákkal megy egy 1-1,5 kg fegyverrel?És olyan emberekkel kellene menned akiket simán lelőnél?

2014. aug. 6. 17:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Vennek 150 liter benzint, bepakolnam a csaladot az autoba, es uveghangon tolnam 170-nel az osztrak hatarig, onnan mar csak a megengedett tempoval parszaz kilometert.
2014. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elmennék Magyarországról.
2014. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
1 a biztos! Magyarországért nem áldoznám az életemet.
2014. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#4 a fegyverrel kapcsolatba annyi, hogy Magyarországon használt fegyver az nagy részt AK-63D ami kb. 3,5-4 kiló és a zsák az meg 14-15 kiló között mozog. Amit ti írtatok annak semmi alapja mivel, hogy a felnőtt embereket soroznák. A Gyerekek és a nők meg nem lennének ilyen körülmények között,hogy ezeket megtegyék.
2014. aug. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
őő figyi, ez nem lehetetlen, most bontakozik ki és lehet hogy lesz is. ráadásul világháború.
2014. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
60%

köszi szépen kérdező! most miattad egy világ omlott össze bennem, mert belegondoltam a részletekbe!

ugyanis a Trónok Harca még jó pár évig fog tartani, így ha most törne ki egy háború akkor nem lenne időnk végignézni. Nekem megvan könyvben az összes, de mivel a sorozatot kezdtem el előbb így addig nem olvasom el amíg nem láttam.. éshát ha kitörne egy háború elolvasni se lenne időm! Szóval köszi szépen így, hogy tudom, hogy nem nem ismerem meg a TH végét tuti nem nem fogok aludni egy jó darabig! Remélem van lelkiismeret furdalásod, hogy álmatlan éjszakákat okozol nekem?! :D

2014. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!