Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 éves lányként félek hogy...

23 éves lányként félek hogy örökre vénlány maradok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt 3 kapcsolatom, egyszer engem dobtak, kétszer pedig én dobtam ki azt akivel jártam. Ezek csak 2-3 hónapos "kapcsolatok" voltak. Még szexuálisan se voltam együtt egy fiúval sem, ami lehet gáz az én koromban. :(
2014. aug. 11. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, és még vénlány kategóriában sem vagy. Az mondható gáznak, aki már 12-13 éves korában túl van mindenen, 18 éves korában pedig már túl van egy focicsapatnyin. Egyszerűen nem találtad még meg a megfelelő embert. De hidd el, ami késik, az nem múlik! :)
2014. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De félek hogy kifutok az időből, megöregszem és senkinek se fogok kelleni.
2014. aug. 11. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod. Hozzád hasonlókorú vagyok, csak férfiban, ilyenek aggasztottak engem is régebben, aztán végül a történések szétoszlatták a kételyeimet, és miután voltam együtt nővel az ágyban is, csak nevetve gondoltam vissza, hogy milyen hülye voltam, hogy ilyenek miatt aggasztottam magam.


Ismerkedj mindenhol, nem tudhatod, hogy hol akadhatsz a jövőbeli párodra. :)

2014. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen idősebb vagyok nálad, mégsem aggódom ez miatt. Igaz már volt részem szexuális kapcsolatban, de most már egy éve nincs senki a láthatáron.
2014. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miféle időből futsz ki? A szülésre gondolsz? És még nemi kapcsolatod sem volt, holott 3 pasival is jártál?

Ha szülni akarsz, akkor ahhoz pasi is kell. 23 évesen a Jane Austen-regények főhősnői féltek a vénlányságtól.


Neked egy jó pszichiáter vagy pszichológus kellene, aki segítene megtalálni önmagadat, és leválaszt anyukáról. Mert neked az a valódi bajod.

2014. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy leválaszt anyukámról? Mire érted?
2014. aug. 11. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
39 évesen szültem a gyermekemet és szuper fiam van - Hála Istennek :-) Miről is késel le? :-)
2015. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!