Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem uncsi, hogy...

Szerintetek nem uncsi, hogy minden szépségversenyen ugyanúgy néznek ki a lányok?

Figyelt kérdés
Mindnek hosszú, barna haja van, egyforma az összes. Senkiben sincs semmi érdekesség. Miért nincsenek soha rövidebb hajú lányok? Ők is lehetnek szépek.

2014. aug. 11. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanaz megy egy szépségversenyen mint a zeneiparban. A rádióban is ugyanolyan szar zenéket nyomnak éjjel-nappal, még azt is elrontják akinek tényleg lenne tehetsége a zenéhez. Például ha megfigyeled ezeket a tehetségkutató műsorokat, mindig az nyer aki énekel, nem az aki valami olyat csinál ami nem mindennapi. Na meg nem is olyan éneklő ember nyeri aki egyedi, hanem akiből olyat lehet csinálni mint a többi. Ez undorító dolog szerintem!
2014. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Ugyan ezen gondolkodom én is
2014. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Mert attól nő egy nő, hogy hosszú haja van, minden más kifogás, a mesékben sem passzióból volt minden hercegnőnek, és női szereplőnek hosszú haja.

Érdekes, én srácként minden verseny fotón találok magamnak szépet, bár feltételezem te is csaj vagy, akkor meg érthető a rivalizálás.

2014. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát nekem nem uncsi, csak az, hogy ezek közelébe férkőzni elég nehéz lehet, beképzeltek mint állat,baromi nagy igényük lehet.
2014. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon tömeg arcuk van, de ugye azt lehet sminkelni. Semmi különleges nincs bennük. Többre tartok egy átlag utcán sétáló lányt, mint némely szépségkirálynőt. Nem szépek szerintem.
2014. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as

Nem rivalizálok, pont hogy ellenkezőleg.:) Számomra egy szépségverseny megnézése inkább növeli az önbizalmamat. Jobb lenne, ha mindenkinek más frizurája lenne, máshogy lenne sminkelve. Nem mindenkinek áll egyformán jól ugyanaz a stílus. Nem is értem, minek kell ragaszkodni ehhez a formához, szerintem sokkal több esélyünk lenne egy világversenyen is, ha a magyar lány más stílust képviselne, mint a többi, nem ez az uncsi, hosszú, barna haja lenne.

2014. aug. 12. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

A sminkre nem is gondoltam. Miért nem lehet a szépségversenyeket smink nélkül rendezni? Hiszen ez egy szépségverseny... a smink szinte bárkiből hozhat ki szépségkirálynőt.

2014. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es

Ez szerintem is jó ötlet lenne.:) Akkor mindenkinek feltűnne, hogy igazából tök átlagos csajokat válogattak össze.

2014. aug. 13. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!