Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt ilyen emberek?

Vannak itt ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha valaki létrehoz a fejében egy világot. Függetlenül attól, hogy társasági ember vagy inkább magányos. Például egy magának tetsző személyként éli meg azt. Egy olyan életet amilyet szeretne, vagy neki tetszik. És már vagy évek óta szövi a történetet, vagy legalábbis egy ideje.

Érdekelne, hogy hogyan vélekednek az ilyen emberekről és, hogy sokan vannak-e így.


2014. aug. 11. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ohh,velem is ez van. :D Persze ez hullámzó,mert van mikor kevesebbet vagyok ebben a világban,van mikor többet.
2014. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
SZinte mindenki szokot igy
2014. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Igen én lassak már kb 4 éve élek így.

Arra gondoltam, hogy leírhatnám történet formájában is ^^

Nem hiszem hogy e miatt másképp kellene kezelni az embert. Mindenki fantáziál valamiről csak ki ki élénkebben.

Egyébként ezzel nagyon vigyázz mert csak akkor hasznos két világan élni, ha tudjuk mikor melyikben kell lennünk és fel tudjuk fogni, hogy bár jobb lenne ha az lenne, de nem valóságos...

2014. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán történet, de valóban én is így vagyok már elég sok éve. Minden este lefekvéskor besüppedek a kis világomba és elvagyok addig, amíg el nem alszom.
2014. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Énis sokszor eltávolodok a valóságtól bár én már 2 "világot" találtam ki szinte egyszerre:D mikor melyikhez van kedvem abba merülök el pl: ha ülök a buszon, elalvás előtt.. stb. Már énis gondoltam rá hogy könyvet kellene írnom.:D
2014. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2014. aug. 11. 19:38
 7/12 Firedoom ***** válasza:
En is ilyen vagyok, de en mar elkezdtem kobevesni :D
2014. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ti elmondtátok valakinek ? (barát, szülő, etc.)
2014. aug. 11. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:
én is ilyesmi vagyok :)
2014. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
amúgy én még nem beszéltem erről senkinek, féltem, hogy őrültnek néznek :oo nem tudtam, hogy mások is vannak így xd
2014. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!