Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell nekem folyton...

Miért kell nekem folyton ilyen dolgokról hallanom az életben? Szinte nap mint nap, pedig ilyen dolgok miatt félek.

Figyelt kérdés

Xy vagy csak névtelenül valaki rosszul lett, kórházba került, agyvérzést kapott, szívinfarktust kapott, szívleállása volt, felment a vérnyomása, mentőt kellett hívni hozzá, meg ilyen durva dolgok. Nem félek sok mindentől, csak az ilyen szívvel kapcsolatos betegségektől, de miért kell nap mint nap ezzel kapcsolatos információkhoz jutnom, akár ismerősöktől, akár ismeretlenektől?

Főleg aki tudja hogy ez a fóbiám, és mégis erről beszél a fülem hallatára, nem értem miért.


2014. aug. 12. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Más is ilyen gyakran hall ilyenekről, vagy csak velem van ez?
2014. aug. 12. 14:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Más is hall róla, de csak te éled meg úgy, mintha üldözne ez a betegség. El kell fogadnod a tényt, hogy ilyen is létezik, megtörténhet veled is, és nem is igazán tehetsz ellene. Rossz állandóan félelemben élni.
2014. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában ami foglalkoztatja az embert, az megüti a fülét akaratlanul is.

Én pl. egyszer betrippeltem, hogy tuti terhes vagyok: a következő két hétben folyton terhes nőket láttam utcán, tévében, plakátokon, a boltban felfigyeltem a terhesharisnyákra, terhességgel kapcsolatos dolgok jöttek szembe mindenütt. Aztán kiderült, hogy nem vagyok terhes. És azóta is megy ugyanez, csak már nem figyelek rá és nem tűnik fel.

2014. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak te parázol rá. Nekem, amióta kutyám van, folyton elémugranak hírek megkínzott, megölt, éheztetett, kidobott, szörnyű sorsú kutyákról... pedig biztos nincs több ilyen hír, csak azelőtt szörnyülködve átsiklottam rajta, most meg a sírásig hergelem magam. Biztos mindenkinek van ilyen érzékeny pontja.
2014. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A téma más de a szitu ez.


Tavaly csak pár napot diákmelóztam. Arra figyeltem fel, hogy alig van, aki nem szokott diákmelózni, a fiatalok keresnek pénzt, ha nincs szükség rá akkor is diákmunkáznak, ha más nem, tapasztalatszerzés miatt. Lustának éreztem magam, semmirekellő, elkényeztetett kis izének.


Idén alig volt/lesz nyaram, hétvégente megyek csak el kirándulni. Most pedig azt látom, hogy senki se dolgozik, mindenki nyaralni megy, nyaralás nyaralás hátán, vagy otthon ülnek. Kis stréber vagyok, aki túlhajtja magát.



Szóval, igen, azt vesszük észre, illetve a dolgokat úgy látjuk, ahogyan magunkat trenírozzuk.

2014. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!