Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy utáljátok...

Miért van az, hogy utáljátok Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Igaz,én se vagyok az a nagyon nagy Justin fan,de miért kell őt cukkolni?Régebben megjelent az a bizonyos Baby című száma,amikor még kissé éretlenebb hangja volt,vagy is vékonyabb.Akkoriban valaki el kezdte ezt a b*zizást,meg hogy úgy néz ki mint egy lány.És?Az a múlt,16,15 vagy 17,mit tudom én hány éves volt?!De ő már akkor el jutott odáig ahova a Justin fikázok soha!Mostanában meg lehet el követ hibákat.És akkor mi van?Valaki még szarabb és rosszabb hibákat követ el.Akkor azt miért nem b*sztatjátok?A hibákból lehet tanulni,főleg a nagyon rosszakból.Ő is tanul belőle,mi is tanulunk a sajátjainkból.Meg hogy leköpte a rajongóit...Milyen marhaság ez?Arra nem gondolnak,hogy szépen meg szerkesztették azt a nyomi képet?Felépített egy iskolát,adományoz és még sok más JÓ dolgot csinál mi kell még?!Nem is ismeritek,azt amit mutat a média az legtöbbször hazugság.Ha ti lennétek a helyébe,akkor meg egyszer örülnétek hogy milyen sikeres vagy,meg hogy a rajongóid miatt milyen hosszú utat tettél meg hogy oda juss ahol vagy!Azt ő is tudja,hogy rajongóinak köszönheti azt a sok jót amilye van.De ne azért utáljátok mert nektek kis lányos meg hagy ne

soroljam.Tehetséges,énekel,gitározik...stb.Valakik meg azt mondják hogy ez nem tehetség?Akkor mutassák meg ők,hogy mit tudnak!JB utálók,ezzel nem arra utalok hogy jobb belátásra bírjalak titeket Justinról,de most nincs igazam?Nem mindenkinek kell szeretnie őt,de ha nem szereted,azt ne azért tedd mert ő b*zi,meleg,k*csög meg még pár értelmetlen dolog.Hanem azért utálhatnád mert

tehetségesebb.Ezt pedig nem bírja az utálók néhány része elfogadni.Ha ti is olyan híresek lesztek mint ő,akkor pofázzatok!Meg kövezhettek ezek miatt az IGAZ mondatok miatt,hogy én is egy nyálas belieber vagyok.De mit érnétek vele?Szerintem nem sokat.Ezek után a mondatok után,válaszoljátok meg a kérdésem.Köszönöm a figyelmet,és a válaszokat :D



2014. aug. 12. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

"Valakik meg azt mondják hogy ez nem tehetség?Akkor mutassák meg ők,hogy mit tudnak!"

Ebből is látszik, hogy hülye vagy. Nem mindenki lehet tehetséges. Viszont mindenkinek lehet füle. Nekem sincs jó hangom. De attól még hallom, hogy amit ez a majom művel az nem nevezhető zenének.

A többire inkább nem is mondok semmit.

2014. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Tessék, ez a kép beszédesebb mintha száz soros okfejtegetést írnék róla.

Mert ki#baszottul buta. Akik pedig próbálják mosdatni, legalább annyira buták mint ő.

2014. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

"én se vagyok az a nagyon nagy Justin fan"


Hát azt látom...


Amúgy nem a rajongóinak köszönheti, csak jó a menedzsmentje, és tipikusan a média által legyártott szemét, mint sok másik előadó.

2014. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Mert egy tapló. Hogy tehetséges-e azt nem tudom, mert nem hallgatom a zenéjét.
2014. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben szerettem, de mostanában már ki nem állhatom, mert egy hatalmas tapló lett, aki elfelejtette honnan jött.
2014. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Még hogy nem vagy nagy fan :D Bevallom lusta voltam annyi energiát befektetni, hogy egy ilyen stílű kérdés ekkora leírását elolvassam, de akkor elmondom a véleményem.


Nem utálom, mert nem is kattogok azon, hogy ahol érem, fikázzam. De azt lásd be, hogy elég könnyen felejthető figura. Sőt. Producerek által felkarolt majd megkreált tinibálványról beszélünk, pont úgy, mint az 1D meg a többi hasonló, hogy a szörnyű magyar változataikról már ne is beszéljek. Nem tudom, hogy a szövegeit maga írja-e, de van egy sejtésem. A dallamot biztos nem ő készíti. Mások öltöztetik, mások írják a dalait, utómunkával feljavítják a hangját, aztán had menjen. És ez a legtöbb mai zenésszel így van. Mármint értjük, hogy most a mainstreamről beszélek és főleg a popról. Egy kis konklúzióként: mikor meghalt Bob Marley, Jackson vagy Kurt Cobain, milliók siratták őket, és a mai napig nem felejtik. Ha Justin meghalna, hát megkockáztatom, hogy legalább annyian járnának örömtáncot, mint ahányan siratnák. (ugyan tahóság, de hidd el, ez lenne) Majd rá egy-két évre már senki nem emlékezne rá, mert jönne isa futószalagon a következő sztár.


Nos ennyi :D

2014. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

2013. január 4: Bieber joint-ot szív és valaki megörökíti a pillanatot

2013. március 26: Bieber és a szomszédja összeszólalkoznak mert túl hangos a zene a kis pö... akarom mondani énekespalánta házában, erre még ő fenyegeti meg a szomszédot.

2013. április 15: Bieber meglátogatja az Anne Frank múzeumot (nyakamat rá hogy gőzöd sincs róla ki ő) és amekkora egója van eléri hogy ez is saját magáról szóljon: a vendégkönyvbe beírja: "Nagyszerű lány volt. Remélhetőleg ő is belieber lett volna"

2013. április 25: Svédországi turnéja közben a turnébuszon drogot találnak. Mivel ő a zsaruk érkezésekor nem volt a buszon (tehát a drog elméletileg nem lehetett az övé) gyakorlatilag nem vádolhatták semmivel. Érdekes, szóval ha a kocsimban drogot találnak az tuti nem az enyém...

2013. május 28: Kaliforniában már a celebek is panaszkodnak rá amiatt ahogyan vezet (gy. k. ész nélkül)

2013. június 28: Bieber összever egy paparazzót

2013. július 9: Bieber egy étteremben belepisil egy felmosóvödörbe, majd meglát egy Bill Clinton-képet és annyit mond: "b..... meg Clinton!" Ahhoz képest hogy Clinton idejében Bieber legfeljebb 6-7 éves lehetett elég határozott véleménye van róla. Vajon a 6 éves Bieber-nek Clinton melyik intézkedése nem tetszhetett?

2013. november 1: Bieber-t egy brazil bordélyházból látják távozni (de hé, legalább búzának már nem nézheti senki). Megannyi felnőtt női(!) rajongója is van akik bármit megtennének érte, erre ő k..váknak fizet a szexért...

2013. november 6: kedvencünk azt hiszi ő Picasso: egy riói hotel falára graffiti-zik, de mielőtt a helyi rendőrség kikérdezhetné lelép az országból (rongálásért Brazíliában akár egy évet is kaphat az ember)

2013. november 26: emberünk megint Picasso-nak érzi magát, ezúttal Ausztráliában: még le is fényképezi és meg is osztja művét Instagramon.

2013. december 30: Bieber megver egy limuzinsofőrt aki erre feljelenti őt (ha nem lenne igaz akkor ugyan miért terjesztené a sofőr hogy még Bieber is meg tudja őt verni?)

2014. január 14: Bieber tojással dobálja meg a szomszédok házát, a kiérkező rendőrök kokaint találnak Bieber házában, az egyik testőr a gyanúsított. (Persze, Bieber nem tudott a kokainról semmit... a saját házában... a testőr meg csak úgy magában kokózgatott, na persze...)

2014. január 23: Biebert letartóztatják közúton való illegális versenyzésért (60 mérfölddel ment 30 helyett.. egy Lamborghiniben... 60-at még egy Smart-ból is ki lehet hozni...)

2014. január 29: Bieber feladja magát a sofőr-balhé miatt (feltehetőleg azért hogy megússzon egy újabb égő letartóztatást mint a január 23-ai)


(Forrás: http://www.youtube.com/watch?v=Mm7s-3q-CL0)


És ez csak egy év... Ebből is nyilvánvaló hogy a legnagyobb baj nem is a "zenéjével" van, az csak a jéghegy csúcsa. És ne mondd hogy "mindenki követ el hibákat" meg "valaki még rosszabb hibákat követ el" mert azzal tele a padlás. Ha tudsz valakit aki még őt is alulmúlta a fent említett egy évben, oszd meg velünk, rajta. Addig viszont te is meg a többi "belieber" maradjatok csöndben és majd akkor írjatok kérdést (vagy akár csak választ) ha már nagykorúak lesztek.

2014. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

2013. április 15: Bieber meglátogatja az Anne Frank múzeumot (nyakamat rá hogy gőzöd sincs róla ki ő) és amekkora egója van eléri hogy ez is saját magáról szóljon: a vendégkönyvbe beírja: "Nagyszerű lány volt. Remélhetőleg ő is belieber lett volna"


Szóhoz sem jutok te jó Isten :O

2014. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen,e z durva amit az előző is kiemelt. Ez is engem igazol, hogy ez a gyerek (legalább is agyilag még kur#vára) kegyetlenül buta.
2014. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valamikor le is köpködte a rajongóit.
2014. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!