Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gáz dolog a kakaó ivás?...

Miért gáz dolog a kakaó ivás? Elég furán reagálnak az emberek, ha meglátják, hogy valaki 27 évesen kakaót iszik!

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz 27 évesen kakaózni? Miért érdekel, hogy mit reagálnak? Ha egy feles szilvát gurítanál le, szebben néznének?!
2014. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Én is szoktam, a kakaó ivás sem korfüggő :D

30N

2014. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem mindegy? sz@rd le
2014. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos emberek minden szarért beszólnak.

Én egyszer olyan megjegyzést kaptam, hogy "jézusom, még nem láttam nőt, aki megbírta volna enni a disznósajtot". Mindez egy olyan lány szájából, aki rendszeresen "mekizett".

2014. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgyis hülyének tartanak, vagy ők a hülyék. Én szintén 27 vagyok, a lakótársammal télen sok kakaót iszunk, nyáron nekem nem pálya, de ő ugyanúgy iszik, pedig még férfi is.


Dehogy ciki.


27N

2014. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat iszok kakaót. Általában azon akadnak ki inkább, hogy miért nem kávézok, meg hogy lehet a kávét nem szeretni. Egyszerűen nem tudom meginni, rosszul vagyok tőle, ráadásul szinte immunis vagyok a koffeinre.
2014. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne törődj velük. azt igyál ami jólesik.
2014. aug. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!