Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A "suli honvágy" elmúlik?

A "suli honvágy" elmúlik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Most nem tudom mire gondolsz, arra hogy visszavagysz az iskolaba? Az elet megy tovabb... de en bizony husz evvel az erettsegi utan is almodtam olyat tobbszor is hogy visszamegyek, a Fazekasban nagyon jol ereztem magam .
2014. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen,erről beszélek!:) 2éva nem járok már iskolába,és annyira hiányzik :/ visszavágyom :)
2014. aug. 15. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolj vissza arra a napra, mikor reggel 6-kor keltél, holt fáradtan, és délelőtt volt valami nagyon jó program de neked be kellett menni a suliba, ahol aznap 4 dogát is írtatok amire nem tanultál, a tanár vagy egy osztálytársad köcsögölt veled, illetve elkapott a hasmenés, vagy náthás voltál és nem volt nálad se pénz se zsebkendő, de ezek után 2 óra múlva haza BKVztál, hogy tanulhass a holnapi TZ-re, és csak annyi időd maradt, hogy megvacsorázz és elaludj.

Ááá régi szép idők, ezt soha nem felejtem el, szóval nem múlik el.

2014. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hááh,kösz! :D Jófej vagy! :) Persze igen meg van ez az oldala is!
2014. aug. 15. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Én világbékét hirdettem, mikor befejeztem a sulit! Tőlem boldogabb ember nem volt akkor! ...utána meg jött az egyetem :(((((((((
2014. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan még tanulok,de a 8.osztályt sírom vissza.
2014. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Szintén :)


8. osztály 2. féléve volt a legjobb! :D Alig kellett tanulni! :D


De nemsokára újra gimibe kell menni :(

2014. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ezért nem értem ezt meg! Addig örüljetek amíg suliba jártok! Olyan hamar kimaradtok,hogy észre se veszitek...! Átunna meg sírhattok,hogy hiába van végzettségetek,közmunkára kell menni,mert nem nagyon van más..
2014. aug. 18. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!