Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi lenne a jo?...

Mit tegyek? Mi lenne a jo? Sajnos senkivel nem tudom megbeszélni mert ha kitudodna óriás viták lennének

Figyelt kérdés
A lényeg röviden hogy 6éve de jobban 4éve kb minden nap jarok lovagolni. Nagy álmom a versenyzés amit több évnyi szenvedeses munkával idén elkezdhettem. Akikhez jarok egy 50eves ember akivel nagyon jó volt a kapcsolatom mintha a pót apukám lenne, azonban ez jo pár hónapja megváltozott mert lesmarol meg stb..16éves vagyok nagyon nem érzem hogy kellene nekem ez pláne nem egy vén fasszal..állandóan fenyeget h nem mehetek el sehova meg ilyesmi..viszont van egy lova amit nagyon megszerettem, végig küzdöttünk együtt mindent a társam lett. Nagyon megszerettem és nem akarom elvesziteni. De nem tudom mit csinaljak?! Turjem tovább h fogdos csokol stb a csavo azért h a loval lehessek és megvalósíthatsam az álmaim amit ha jól csinálok a munkám is lehet vagy adjak fel mindent és folytassam máshol hobbi szinten a bizonyos lo nelkul? Valaki adjon valami tanácsot én már bele örülök az egészbe!

2014. aug. 17. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1001 másik ló van.
2014. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ló miatt eltűröd annak az embernek a dolgait, szinte egyenlő vagy azokkal, akik az utcán pénzért árulják magukat. Nagyon sokszor előfordul, hogy egy cél eléréséhez újra kell kezdeni. Én a helyedben a szüleiddel is beszélnék erről, mert az az ember veszélyes ebben a formában a fiatal lányokra.
2014. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen van 1001 Másik lo de egy sem ő az..

2.igen tisztában vagyok vele sajnos :/ és szeretnék a szüleimmel is beszélni a dologról de nem tudom hogy kezdhetném el az egészet.

2014. aug. 17. 22:57
 4/10 anonim válasza:
100%

Azonnal otthagyni, mindenféle gondolkodás nélkül!!!

Nem csak a szüleiddel kellene beszélned, hanem a rendőrséggel is, ez nagyon nem játék!

Mit csinálsz, ha megerőszakol, és emiatt az egész életed tönkremegy?

Egyetlen ló sem ér annyit... Bárhol, bárikor újra lehet kezdeni másik lóval, nagyon fiatal vagy még.

Segítségre van szükségrd, beszélj a szüleiddel!!!

2014. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha ezt hagyod nem vagy normális. Tudod milyen szégyen lesz erre visszagondolni felnőttként?

Ha nem kamukérdés akkor azonnal beszélj szüleiddel és csukassátok le azt a f*aszt. Lehet ha megy a börtönbe még a lovat is megkapod (na jó, ezt nem hiszem).

Ha igaz a kérdés és mégsem így döntesz akkor légyszives 5 év múlva nézz vissza és írd meg hogy milyen érzés.

2014. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendőrség mit tudna csinálni..? Semmit sem!
2014. aug. 18. 11:34
 7/10 A kérdező kommentje:
És igen tudom hogy gáz az egész és szégyen..és nem sajnos nagyon nem kamu kérdés :(
2014. aug. 18. 11:36
 8/10 anonim ***** válasza:

"Rendőrség mit tudna csinálni..? Semmit sem!"

Valóban nem. Viszont kötelességük kivizsgálni az esetet, és alaposan megrángatják a fickó heréit. Azután pedig kétszer is meggondolja, hogy hova teszi a bájos kis kacsóit.

2014. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az igaz,van benne valami!
2014. aug. 18. 17:15
 10/10 anonim válasza:
Nagyon fontos hogy szólj a szólj a szüleidnek. Ezért simán lecsukhatják a palit. Ez kiskorú zaklatása, fel lehet ezért jelenteni az embert.
2015. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!