Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi véleményetek Julian Assange...

Mi véleményetek Julian Assange -ról? Hogyan fog kiszökni? :D Jogos lenne, ha kivégeznék?

Figyelt kérdés
Mivel Assange egy elég megosztó személy, ami az átlagemberek véleményét illeti, nagyon kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek róla mint ember... Valamint, ugye most már közel 2 éve az Ecuadori követségen tartózkodik, Londonban. Kint rendőrök őrzik mindenhol, de Ő mégis azt mondja, hogy kifog jönni anélkül, hogy elkapnák... Szerintetek, ez hogyan lenne megvalósítható? Ha elkapják börtön szigetre viszik, de ha kiadják USA-nak (miért ne adnák?) akkor 100%, hogy kivégzik. Ha viszont Svédországnak adják ki a szexuális bűncselekményei miatt (amiket egyébként tagad), akkor valószínű, hogy megint csak átadják Amerikának, ahol mint már írtam kivégeznék. Ez eszméletlenül nagy felháborodást váltana ki egyes körökben. Nektek mi erről a véleményetek? Egyébként Assange letartóztatása miatt az Anonymous hacker csoport több órára lebénította a pénzügyi szervek weboldalait. Ha kivégeznék, szerintem valami nagyon komoly dolgok történnének... A válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. aug. 21. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Börtönsziget? Kivégzés? Az én véleményem az, hogy kicsit túlgondolod a kérdést. Egyrészt nagyon valószínűtlen, hogy kivégeznék (legalábbis nem bírósági ítélet alapján történne, hanem max. a titkosszolgálat követne el merényletet), másrészt szerintem egyelőre jól elvan a követségen, harmadrészt nem értem, hogy Svédország miért adná ki az USÁ-nak. Ez egy összetett kérdés, a történet sok oldalát nem ismerhetjük, és nehéz átlátni egy ilyen sakkjátszmát, amit ráadásul nem két, hanem sokkal több játékos játszik.
2014. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, valamiről tényleg nem tudhatunk, de te olvasol híreket? :O Ez a kivégzéses dolog nem az én találmányom, már 2011ben erről volt szó, de most Assange sajtótájékoztatója (miszerint ki akar jönni, de nem adja fel magát) miatt újra előkerült a napokban, ezért, ez most a legaktuálisabb...
2014. aug. 21. 13:43
 3/5 A kérdező kommentje:
2014. aug. 21. 13:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Vajon miért adnák kia az USA-nak?! Mondjuk, mert kérvényezik és az egész kiszivárogtatósdi dolog az amcsik kárára ment főleg... Tehát elv. jogilag is átadhatják, de ha így nem, akk sunyiban egymás között elintézi a két ország... Nem hiszem, hogy az amcsik egy ekkora ziccert kihagynának, hacsak nem ennyire tartanak a közvéleménytől... De ez nem valószínű. Az érdekes az egészben Assange kijelentése, miszerint szabadon fog elsétálni.
2014. aug. 21. 13:51
 5/5 anonim válasza:
85%
Assange tényleg megosztó figura. Személy szerint én túlzásnak vélem amit vele csinálnak és azt mondom a halálbüntetést nem érdemli meg... Amerika más országokat is ellene "hergel". A nagykövetségen egyáltalán nem él jól.Bár ő azt mondja nem ezért jön ki - ha ki jön-,de úgy tudom súlyos beteg a körülmények miatt. Nem tudom, hogyan gondolja amit mondott,de én drukkolok neki!
2014. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!