Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha néha semmibe...

Bratilla kérdése:

Mit tegyek, ha néha semmibe vesznek az emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem akarom torzítani a helyzetet, mert igazából nem vészes, de néha elég kellemetlen. Nem bunkók velem, meg tudom, hogy amúgy nincs problémájuk velem, csak szerintem túlságosan halkszavú vagyok, amolyan csendesebb típus. Persze barátokkal már nem, de az osztályan azért nem beszélek olyan sokat. Általában mindenkinek jót akarok, kedves vagyok, nem haragszom meg rájuk, és szerintem visszaélnek ezzel. Nem akarok konkrét esetet írni, mert ismerőseim is használják az oldalt.

De a problémát azért felvázoltam. Remélem, tudtok segíteni!


2014. aug. 24. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vázoltad fel a konkrét problémát, inkább magadat jellemezted. ez még kevés lesz.
2014. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Velem is hasonló volt a helyzet. Lègy egy picit nyitottabb, azèrt figyelj oda kikkel vagy kedves ès hidd el helyre fog rázódni (:

De nyugodtan írj rám ha szeretnèl beszèlni róla.

2014. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek, ha néha semmibe vesznek az emberek?"


Az lett volna az igazi, ha senki nem ír ide. :D


Szerintem alapvetően nem veled van a baj, hanem azokkal, akik ezzel visszaélnek. Ez fontos!

Vannak visszafogottabb, csendesebb emberek, ez még önmagában nem jellemhiba. Egyszerűen ilyen vagy. Nem írtad, hogy hogyan élnek vissza vele, de megoldás lehet, ha egyértelműen kijelölöd a határaidat: ezt igen, ezt meg ezt nem. És kész. Nem csinálsz és nem hagysz olyan dolgokat, amiket nem szeretnél.

2014. aug. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na! Ugyanaz, mint velem pár évvel ez előtt! :D


Azzal lábaltam ki, hogy próbáltam mindenből viccet csinálni, ha valamiben megbotlottam, vagy hasonló, akkor nevetni kell rajta. Ha az emberek azt látják, hogy életvidám vagy, ők is többet odafigyelnek rád, mert úgymond sugárzod a pozitív energiát".


Rajztanáromtól hallottam, hogy aki halkan beszél, annak élesebb a hallása, mert aki hangosan, az nem hallja annyira tisztán önmagát. A hangoskodó csak önmagára akarja felhívni a figyelmet a mondandójával, és közben arról igyekszik elterelni, hogy amit mond, annak semmi értelme.

A csendesebbek inkább érzelmileg kiegyensúlyozottabb emberek, sokszor értelmesebbek is..

2014. aug. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!