Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mikortól indult be úgy...

Nektek mikortól indult be úgy igazán a nagybetűs életetek?

Figyelt kérdés

Idén már lassan 23 leszek, de valahogy nem pezseg körülöttem az élet, valahogy ráadásul minden nap olyan unott, (meg)fáradt vagyok, se egy barátom, se barátnőm és még egy rövidebb párkapcsolatot sem sikerült összehoznom. Ha szünidő van akkor olyan rendszertelenül kelek, van, hogy egyik nap felkelek reggel 5-kor, másnap pedig délután fél 4-kor. Úgy érzem, hogy nem kíváncsi rám senki, mindezentúl ha meghalnék nem igazán hiányoznék a világnak (amolyan "még a kutyának se kellenék" érzés). Továbbá az egész életem elég sok (szinte minden) téren totál káosz és rendszertelenség. Egyszerűen abszolút semmirekellő vagyok, nem vagyok jó semmire, ráadásul semmi hasznoshoz nem értek. Amikor ébren vagyok, akkor csak filmeket vagy sorozatokat nézek, 2-3 éve pedig csak számítógépes játékokat játszottam. Olyan szinten magamba fordultam, hogy már nem volnék képes mások felé nyitni, bár azelőtt sem voltam amolyan túlzottan társasági ember.

Mit rontottam el? Mit csináltam/csinálok rosszul? Hogyan tudnék ezen változtatni? Hogyan szerezhetnék új barátokat (szinte már a semmiből) ? Hogyan indíthatnám be a "nagybetűs életet" magam körül? Egyszerűen szánalmasnak érzem magam!

23/F



2014. aug. 26. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
2-3 éve otthon vagy?Se suli,se meló?Ideje kimozdulnod valamerre,emberek közé menni!Biztos van valami ami érdekel,amit örömmel csinálsz!Sportolj valamit,keress munkát vagy íratkozz be egy tanfolyamra.Otthon hiába várod a négy fal közt a "pörgést"!
2014. aug. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem dolgozol? Suli?

Az én életem igazából ott kezdődött amikor 20 évesen végeztem a sulival, s elkezdtem dolgozni. Jó pár év eltelt, már 4 éve vagyok a jelenlegi helyemen, ez a 2. munkahelyem. Párt találtam...stb.

Szerintem érdemes lenne ott kezdened, hogy keresel valamit ami érdekel. Pl. eljársz futni, vagy konditerembe, vagy bármi ami picit kimozdít a megszokásból. S nem feltétlenül költséges. Illetve a lényeg hogy rendszert vigyél az életedbe.

2014. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

átlagos fiatal vagy, ha most nem teszel ellene, így fogsz meghalni.


nem tudom milyen a végzettséged, de nincs sok/könnyű kitörési lehetőség manapság.

1.az emberek többsége ostoba és érzéketlen

2.nincs tűrhető munka


megoldást kell keresned:

1.ha lenne 1 jó szakmád

2.vagy nyelvismereted

akkor elkezdhetnél dolgozni vagy kimehetnél külföldre és az sokmidnent megváltoztatna. lenen pénzed szórakozni is, eljárni emberek közé és megismerni más világokat is, értelmes hobbira költeni, stb.


családot alapítani szinte csak külföldön érdemes, még ha van is pénzed, egy ilyen országba gyereket csinálni nem érdemes.

addig próbálj meg tenni ellene, amíg nem rendelnek el határzárat, bár az egyetembüntetést lehet így is ki kell majd fizetned.

2014. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a filmekben van így, az emberek 99%ának unalmas élete van.
2014. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szégyen ha a szüleid nyakán lógsz és ez ellen nem teszel semmit!
2014. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyetemmel hogy állsz? Az a kb. 5-6 év elég mozgalmas tud lenni, főleg, ha diákszervezetbe is csatlakozol.


Többféle téren kezdődhet el a nagybetűs élet. Nekem pl. eljött az idő, amikor szintet léptem pénzköltés terén, elkezdett kevésbé számítani a pénz, mert elkezdtem aránylag jól keresni.

Szexuális téren viszont nem jött még el nekem a nagybetűs élet, pedig azt jobban vártam.

Tavaly ilyenkor pedig olyanba kezdtem titokban, saját kútfőből, amire senki nem bátorított, én pedig azt mondtam, hogy márpedig belevágok. Ez is egy új szintlépés volt - egy bakancslistás élmény elérése, mintha 1 évem lenne hátra az életből. Lehet, hogy annyi is van, csak még nem tudom.

2014. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!