Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is nehéz volt a vezetés?

Másnak is nehéz volt a vezetés?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon tetszett ez a vezetés dolog, februárban letettem a vizsgát sikeresen. Szüleim autója nincs valami jó állapotban, úgyhogy csak párszor mentem barátoméval, az még egész jól ment, aztán sokáig nem és most újra próbáltam de nem ment jól, nagyon bénának éreztem magam.Félek, hogy majd később se fog menni, amikor tényleg szükségem lesz rá, mondjuk munka miatt vagy ilyesmi.

2014. aug. 26. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem ėrdekelne az a rėsze a vezetėsednek hogy fėlsz az autotol?? Amikot le vizsgaztál,egybol vezetėl vagy csak nėha nėha?

Pl eső,jėg,havas idöszakban,mersz vezetni?

Nos a jogsid azėrt van hogy vezess,ha nem vezetsz nen lesz rutinod,elfelejtheted a kresz szabàlyait is.

Vizsgàn csak az alapdolgokat tanuljuk meg ,de igazàn jo vezetės az a gyakorlat hozza magàval amikor egyedül vezetsz a forgalomba.

Ha van benned fėlelem aggodalom stb.. làbad remeg akkor jò indulatbol mondom ne vezess,mert ha be pànikolsz akkor hirtelen kialakulo helyzetben akkor elveszitheted uralmadat a gėpjàrmü felet.

Vagy szolsz pl"apukàdnak"akki gyakorlott a vezetėsben hogy kevesbė forgalmas helyekre menj vezetni "gyakorolni".

Valamiėrt fėlsz valanmiben nem vagy biztos,ėpphogy csak àtcsusztàl a vizsgàn???akkor ez a problėma sajnos:-(

Ėn amikor vizsgàztam pont tėlen törtėnt ės tėlen is vezetem friss jogsival a vàrost jàrtam egyedül nem fėltem ,mert tudtam ėn vezetem a az autot,ės nem ő engem.

2014. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem félek az autótól...vizsgán simán ámentem, tetszett az egész, mindig is meg akartam tanulni vezetni...csak valahogy nemnagyon megy és attól félek, hogy nem is fog menni :/ pedig szeretnék
2014. aug. 26. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:

De mi az ami nem megyen??

Vezetni nem nehėz,ha tudod a kreszt!

2014. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy magat az autot nem erzed?
2014. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bonyolult nekem az autó...kuplung lassan fel közben gáz és még ha dombról indulsz figyelj a fékre, meg közben, hogy jön - e autó, tükrök..még ha tudom is, hogy mit hogyan kell és lassan, nyugodtan megy de ha jönnek autók, gyorsan kell akk valahogy olyan gyorsan akarom és tévesztek stb.
2014. aug. 26. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Én eddig mindent a lehető legkorábban szereztem meg, 14 évesen a kismotorjogsit. A forgalmi helyzeteket ezzek kitűnően megtanultam, rengeteget vezettem, télen, esőben, hóban, jégen. Estem is párat, így ha fagypont körüli a hőmérséklet és nedves az út, már ki nem megyek sehova. :D


Eleinte idegenkedtem a kocsitól, csak azért tettem le a jogsit, hogy legyen. Nem is nagyon tetszett (attól függetlenül, hogy nagyon jól ment), az oktatóm tényleg mindenért beszólt, ha lassan mentem akkor "miért nem nyomod", ha nyomtam akkor meg "hova sietünk. Hibapont nélkül ment minden tényleg, de csak miután kézhezkaptam a jogsit és az itthoni kocsikat vezethetem, tetszett meg az egész. Elég jó vezetőnek tartom magam, és a barátaim is így vélekednek, nem félnek amikor én ülök a volánnál.

Vannak pillanataim, amikor gyűlölök úton lenni, pl. amikor fáradt vagyok vagy éhes, valami bajom van. Tegnap pont fuvaroznom kellett, és olyan jó formában voltam, egy élmény volt minden egyes perc, imádtam. :D

Gyakorlás és rátermettség kérdése minden, meg hogy mennyire tudsz összeszokni az adott kocsival. 20/F

2014. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs meg a rutinod. Előbb az autót ismerd meg és tanuld meg kezelni, majd utána jöhet a forgalom a tükrök és a kressz.
2014. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!