Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában egyre jobban zavar...

Luca.v kérdése:

Mostanában egyre jobban zavar a magasságom. Mit tegyek, hogy ez ne legyen így?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

14 éves lány vagyok, 176 centi. Mindig magasnak számítottam, eddig nem is zavart, de pár hete egyre rosszabbul érzem magam emiatt :( Zavar, hogy sok mindenkitől magasabb vagyok, és mostanában nagyon tudom irigyelni a 160-165 centis lányokat nőket, pedig régen ez nem volt rám jellemző, soha nem irigykedtem semmire. Mit csináljak, hogy ez ne zavarjon ennyire? Kort, nemet és magasságot is írjatok ha nem baj! Előre is köszi a válaszokat! :)



2014. aug. 26. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ne foglalkozz más magasságával, lehet, hogy egy 160 centis lány épp 176 centi szeretne lenni! :)


Fogadd el magad, a magasságodon nem fogsz tudni változtatni soha.

2014. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
én meg a 176 cmes magasságommal alacsonynak érzem magam, legalább egy 185 kéne. Még apámnál is alacsonyabb vagyok :/ 18/f
2014. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

halii

figyelj en is 14 vagyok, es 159 cm vagyok es ez borzasztoan zavar engem. tudom hogy vannak akik ennyi idosen meg alacsonyabbak is nalam de ez van, en utalok alacsony lenni:D

2014. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Fura dolog ez a magasság, túl nagy feneket kerítenek neki az emberek.


Csajban mindenki 170 alatt akar lenni, és azt várják el hogy minden férfi 180+ legyen :D


De amúgy egyrészt a 176 még nem magas, másrészt simán találsz később pasit, és nem leszel hátrányban a magasságoddal.


176/F

2014. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok ! :)
2014. aug. 26. 19:22
 6/6 anonim válasza:
7%
zabálj segget :)
2017. szept. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!