Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valami többet árt mint...

Ha valami többet árt mint használ akkor az egy kivetni való rossz dolog, ennek ellenére még is ragaszkodnak sokan saját butaságaikhoz mellyekell csak rontanak a helyzetükün?

Figyelt kérdés

ha valami nem éri meg még is miért válaszják még is azt sokan?

ki mit gondol erről?


2014. aug. 27. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
igen de az ember nem tudja előre mi árt és mi használ..
2014. aug. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sok dologról tudjuk

pl bulizni alkoholizálni drogozni szoktak nagyon sokan pedig nem éri meg és tudjuk jól hogy ha pillanatnyi örömet is okoz nekik akkor sem fogja megérni és ők is tudják akkor meg miért fojtatják?

2014. aug. 27. 02:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Az eszük netán tudja, hogy rossz, de érzelmeik megkövetelik a megtételét.

A "Carpe diem!" ("Ragadd meg a mát!") klasszikus esete.

Ők tudják, hogy káros (legalábbis legtöbbjük tudja), de védekezésül ezt hozzák fel: "Miért is ne érezhezném most jól magam, hiszen holnap akár elüthet az autó és kampec!"

Sajnos az élet értelmi és érzelmi oldala nem mindig fedik egymást.

2014. aug. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem igazán tudom ezt átélni mert ha alkoholt fogyasztom valahogy nem tqartom jó érzésnek olyan durva olyan semmilyen ráadásukl káros és ha társasággal vagyok miért kéne fokozni a hangulatot, maguktól nem tudnak boldogok lenni? sokkal inkább szeretek teázgatni mert az tényleg kellemes érzéssel tölt el ellenben ezekkel a szerekkel.
2014. aug. 27. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!