Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be az idom,...

Hogyan osszam be az idom, hogy tanulasra is es jatszani is legyen idom?

Figyelt kérdés

Tehat nemsokara itt a suli,van ket jatek a gepen amit szeretnek jatszani de a tanulast sem szeretnem hanyagolni.Tudom,hogy a tanulas kell legyen a toppon,de megis,hogyan kezdjek neki?

Delutan 3-ig vagyok a suliba....?



2014. aug. 27. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
hazaérsz lazíts egyet, csináld meg a leckéket meg tanuld meg amit kell, aztán még gépezz
2014. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy, általában mennyi időre van szüksége a tanuláshoz?


Én ha úgy nézem, régen 4 körül értem haza, 1-2 óra tanulás, 1-2 óra játék, este 8-tól tv, fürdés és 9-1-kor már alvás volt, minden belefért a napba.

2014. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én fél 3-ig vagyok suliban, negyed 5 körül érek haza.Elég kemény szakon vagyok, sokat kell tanulni..

Na szóval hazaérek negyed 5-kor.Eszek valamit, utána tanulok.Legrosszabb esetben van este 7 mire végzek, még van időm játszani.10-kor pedig alszok, mert reggel 5:30-kor kell kelnem...


A lényeg hogy próbálj meg minél többet megjegyezni a suliban, úgy gyorsabban fog menni otthon is.Ha hazaérsz és éhes vagy akkor egyél, ha nem akkor első a tanulás.Tanulsz 2-3 órát(vagy amíg érzed, hogy már tudod a tananyagot), és utána még marad idő játszani..

2014. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a tippeket!:)
2014. aug. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!