Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis hol ismerkedjek ha nem...

Mégis hol ismerkedjek ha nem járok diszkóba, faluban lakom, és az internetes társkeresést is kizárom?

Figyelt kérdés
Itt hiába mozdulok ki már szinte mindenkinek van itt párja.
2014. aug. 28. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

És miért zárod ki az internetes ismerkedést?

Nincs a közelben egy kisebb város?

Ahova eljárnál valami hobbyt csinálni?

2014. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez esetben nézd meg van e kecske a pajtában.
2014. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit egy közeli városban. Még ha valami eléggé nemorientáltat is választasz, akkor is tudsz új barátságokat majd rajtuk keresztül új ismeretségi kört kialakítani.
2014. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanezzel a problémával küzdök. Én egy kis alig pár száz lelkes faluból származom, 2 éve költöztem le egy 32.000 fős alföldi városba. Nagyon nehezen illeszkedem be sajnos, most kezdem a 11. osztályt itt, a 8 általánost még fent jártam ki a hegyekben (Mogyoróskáról jöttem). Már a kilencedikes évben szembesültem vele, hogy itt teljesen mások a fiatalok. Én is mezőgazdasági típusú vagyok, állatokat tartok, szeretem őket, van egy jó kis traktorom is. Itt amikor bemutatkozáskor elmondtam ezeket nagyban röhögtek rajtam. van egyfajta tájszólásom is. Nos én is ismerkednék. Próbálj valami sport egyesületbe beiratkozni, küzdősport talán, de még ha úszni eljársz is jó. Én szabadidőmben lovazok, lovagolok van itt egy nagy mező. Újabban jó lányok járkálnak errefelé, talán a paci miatt, ha nem is miattam. Meg az osztályodban ha iskolás vagy még ott is próbálj jóba lenni egy valakivel aki megismertet a saját barátaival is.
2014. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!