Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is furcsának találnátok?

Ti is furcsának találnátok?

Figyelt kérdés

Kaptam egy visszahívós sms-t egy ismeretlen számról. Vissahívtam, mondtam kaptam egy sms-t. Megkérdezte ki vagyok, mondtam a keresztnevem, erre ő: "Jajj, szevasz XY, miújság" Mondtam, én még mindig nem tudom, kivel beszélek. ő is mondott egy (számomra ismeretlen)nevet. Kérdeztem, honnan ismerjük egymást, azt mondja attól függ mi a teljes nevem. Kérdeztem honnan hív, válaszolt, mondtam onnan nem ismerek senkit. Kérdeztem miért küldött sms-t. Mondta, hogy ő nem, lehet hogy benyomódott. Ja, mondom jó, akkor bocs a zavarásért.


Azért furcsa ez a történet, mert elég sunyi hangja volt, olyan mintha épp akkor találta volna ki amiket mondott. Szerintetek lehetett tényleg véletlen? Nem azt mondom, simán lehet véletlen, volt már sokszor velem is, hogy félretárcsáztam, de a viselkedésében volt valami fura nekem.


2014. aug. 29. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak az adataidat akarta kicsalni tőled..Mondjuk elég sz/rul csinálta.

De szerintem telefonbetyár volt

2014. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, igen, olyan nevet mondott, ami kb. 10 ezer embernek lehet az országban.
2014. aug. 29. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ő akarta, hogy felhívd, akkor neki kell először bemutatkozni. Én a nevemet sem mondom meg addig, amíg nem tudom kivel beszélek.
2014. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még akkor sem mondom meg a nevem, ha bemutatkozik, és megkér rá.
2014. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként tuti telefonbetyár volt.
2014. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!