Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálatok is vannak ilyen...

Nálatok is vannak ilyen véletlenek? Leírnád?

Figyelt kérdés

Ilyen véletlenekre gondolok:

A kutyám pár évvel ezelőtt gyomorfekélyben pusztult el, egy éve nekem is gyomorfekélyem van.

Gimis koromban egy személy Erzsó-nak nevezett,ami rám ragadt, és most vettem észre, h a párom nevét és az enyémet ha összeírom, akkor szerepel benne az "erzsó".

Ha összeadom a születési számomat, akkor megkapom a párom születési számát.

A legjobb barátom anyukája akkor született, amikor az én anyám, a tesója pedig egy nappal később mint az én tesóm, és köztünk is csak egy hét eltérés van.


Ezek az én "véletleneim", veletek is előfordult már ilyen? Leírnátok?

köszi



2014. aug. 29. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem bukok meg két éve, nem találkozok az egyik új osztálytársammal, akibe nem leszek szerelmes, az egyik barátommal nem leszek ennyire jóba és nem megyek el vele egy túrára, ahol nem ismerek meg egy másik lányt.

És most jöjjön a képzelődés: Az előző szerelmemtől felbuzdulva, aki nem lehet az enyém, ezt a lányt később nem hívom el sehova és nem lesz a barátnőm. :D

2014. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!